سلام

اخیرا پستی با عنوان میزان رضایت از زندگی متاهلی منتشر شد و توی اون پست مشخص شد که بعضی از زوجین این وبلاگ از زندگی متاهلی ناراضی هستن و دلیل اکثرشون نارضایتی های جنسی و عاطفی بود با هر سطحی از درآمد !
میخوام از متاهلان عزیزی که از زندگی عاطفی شون راضی نیستن درخواست کنم که دلایل نارضایتی خودشون رو توی این پست بنویسن. از اون جایی که توی این وبلاگ هم آقایون و هم خانم های ناراضی داریم شاید بد نباشه که بفهمیم دلایل نارضایتی های جنسی جنس مخالف ما چی هست و شاید از این طریق بهتر بتونیم همسرانمون رو بشناشیم و مشکلات جنسی و عاطفی مون رو بر طرف کنیم .

تا جایی که من از خانم ها که همجنس های خودم هستن شناخت دارم یه خانم در بدترین شرایط اقتصادی هم اگر رضایت کامل از روابط عاطفیش با همسرش داشته باشه احساس خوشبختی میکنه . کسایی که با نظر من مخالف هستن یا هنوز خانم ها رو نشناختن و یا هنوز مجرد هستن و وارد زندگی متاهلی نشدن و نمیتونن زندگی رو از دید یه زن متاهل ببینن .

از کسایی که رضایت جنسی و عاطفی از زندگی شون دارن میخوام درباره خوشبختی هاشون توی این پست حرف نزنن چون بویژه توی مسایل جنسی باعث میشه کسایی که رضایت کافی رو ندارن بیشتر از زندگیشون دلسرد بشن! اما اگر قبلا روابط عاطفی بدی داشتید و با تلاش موفق شدین درستش کنید بیاید و دلایل موفقیت تون رو اینجا بنویسید .


-------------

نکته مهم :

بحث آموزش مسائل جنسی در این وبلاگ از خرداد ماه 97 به دستور فیلترینگ ممنوع شده


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (دلایل نارضایتی متاهلان از زندگی زناشویی) ، (۳۴) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در زن داری (۲۹۶ مطلب مشابه) مشورت در شوهرداری (۷۴۳ مطلب مشابه) مسائل زناشویی خانم ها (۵۴۳ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق