سلام

با پسری تو جلسه خواستگاری صحبت کردم . ایشون پسر سالم و متعهد و خوش اخلاق و ساده زیست هستند. طی نتایج بسیار در تحقیقاتی که کردیم هستن و  سربازی نرفته و فقط دانشجوست و کاری هم ندارد و از جمله خواسته هاشون این بود که در مواردی تو زندگی  که با هم به توافق نرسیدیم باید بر اساس حرف ایشون عمل بشه ، البته لحنش محترمانه و با کلی پیاز داغ و هندونه زیر بغل دادن بود ( چون خانما احساساتی هستند و این حرف ها ) من لب مطلب رو گفتم و احساس مردسالار بودن کردم از حرفاشون . واینکه خیلی تاکید به ساده زیستی داشتن .

در مقابل من دختری هستم که تا الان خیلی آزاد بودم و هیچ محدودیتی تو خرج کردن و رفت و آمد و ... نداشتم با اینکه خانوادمون مذهبی هست ولی به خاطر اعتمادی که به بچه هاشون دارن بخصوص دخترا ؛ ما اصلا محدودیتی نداشتیم منتهی خودمم رعایت میکنم و اصلا اهل ولخرجی یا روابط دوستی و ... نیستیم . هر چند که با توجه به رشته ام شرایطش مهیاست ؛ خودمم درآمد دارم و در آینده هم ان شاء الله بهتر هم خواهد شد .

خانوادمون هم اهل مهریه بالا نیستن ؛ میخواستم بپرسم چطوری باید استقلال مالی زن که خودش کسب میکنه  رو مطرح کنم که بهشون بر نخوره و ضایع نباشه . و کلا به نظرتون این ازدواج محدودیتی برام بوجود نمیاره ؟ چون ایشون اصرار به ساده زیستی دارن ؛ و باید برای خرید هر چیزی بهشون علت خردینش رو توضیح بدهم .

خیلی فکرم مشغول شده چه جوابی بدهم بهشون ؟لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۳۶) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل خواستگاری (برای دختران) (۱۴۵ مطلب مشابه) مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۵ مطلب مشابه) رفتارشناسی پسران برای ازدواج (۵۷۷ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج