سلام

دختری 25 ساله هستم . سه سال قبل با پسری عقد کردم که الان داریم از هم به صورت توافقی از هم جدا میشیم . سه ماه بعد از عقدمون همسرم بیکار شد و دیگه سرکار نرفت . قرار شد به خانواده ی من نگیم و صبر کنم تا دوباره کار پیدا کنه اما .... خانوادش هم حمایتی نکردن ،

من کارمند هستم و تو این مدت خیلی به همسرم کمک کردم حتی پول تو جیبی هاشم می دادم براش خرید می کردم و حتی برای خودم خرید می کردم و به خانوادم می گفتم که همسرم بهم هدیه داده . اما الان سه سال میگذره و اون هنوز هم بیکاره .

خانوادم اصرار دارن ما بریم سر خونه زندگیمون اما همسرم ناراحت میشه با من بداخلاقی می کنه ، دعوا و داد و بیداد و... خیلی اذیتم کرد تصمیم گرفتم به خانوادم بگم که بیکاره . خانوادم خواستن کمکمون کنن که بتونیم یه جا خونه اجاره کنیم و جهیزیه منو اونجا بچینیم و یه مراسم ساده برگزار کنیم که زود تر بریم سر زندگیمون اما همسرم وقتی متوجه شد که خانواده من می دونن بیکاره حسابی عصبی و ناراحت شد و قهر کرد و گفت دیگه منو نمیخواد .

گفت باید طلاق بگیریم . من خیلی دوسش دارم می دونم که مهریه منو نداره بده (114 سکه ) و درخواست مهریه ندادم . نمی خواستم اذیتش کنم خیلی براش صبر کردم . همه مشکلاتشو تحمل کردم . خیلی در حقم نامردی کرد .

الان که مجبورم طلاق بگیرم . توکل می کنم به خدا و ازش می خوام کمکم کنه ، همسرم وقتی فهمید مهریه نمیخوام خودش رفت درخواست طلاق داد و .... من قصدم زندگی کردن بود . نمی خواستم تجارت کنم . می دونستم که اگه درخواست مهریه بدم میره زندان اما بخشیدم که خودم آرامش داشته باشم . احساس می کنم آرامش ، خوشبختی ، و شادی های زندگیمو گرفت و زندان و مهریه و این چیزا برای انتقام چیزهایی که از دست دادم خیلی کمه بنابراین میسپارمش به خدا و از خدا خواستم انتقام منو ازش بگیره .

تصمیم دارم دوباره ازدواج کنم اما هر کس منو میبنه و ازم خوشش میاد وقتی میگم طلاق گرفتم یه جوری نگاهم میکنه که انگار قاتل هستم . چکار کنم دید مردم و فامیل به من مطلقه بد نباشه؟


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۲۸) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل زنان مطلقه و بیوه (۳۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج