سلام دوستان

اخیرا در جایی شنیدم که برخی از خانوم ها متاسفانه در جمع دوستان شون از جزئیات رابطه جنسی با همسرشون با بقیه صحبت کرده اند که باعث تحیر و تأسفم شد. شخصی ترین حریم شخصی ای که به نظرم تو دنیا وجود داره روابط با همسر هست. 

از اون جایی که من شخصی نیستم که بخوام فانتزی ها یا سلایق یا عادات جنسی من رو کسی بدونه، چطور باید مانع از این کار شد، چون انگار گوش برخی به نصیحت و توصیه ها بدهکار نیست؟ تازه این خانوم ها شاید با این صحبت ها باعث لغزش یا حسرت برخی دیگر از همجنس هاشون بشن. 

تصور کنید به عنوان یک مرد در یک میهمانی باشید که برخی از زنان از خصوصی ترین مسائل زناشویی تون خبر دارند یا مثلا اگه بدونن که این مرد به فلان سبک لباس یا ظاهر علاقه داره و از همسرش درخواست کرده که فلان کار رو تو خصوصی ترین حریم شون انجام بده چه حالی خواهید شد؟ 

این مسائل ممکنه دید بقیه رو به اون آقا بد کنه. به نظرم درخواست ها و نوع رفتارها و علایق در روابط زناشویی برای هر فرد رو باید صرفا منحصر به اون موضوع دانست. از طرفی دیگر به کرات هم این رو شنیدم و دیدم که بعضی از خانوم ها وقتی پیش هم هستن صحبت درباره عادات ماهیانه و زمانش و از اینکه پیش دکتر زنان میرن و از این حرف ها نقل مجلس شون هست. 

واقعا نمی تونم درک کنم. بعضی از ما پسرها مثلا وقتی صبح حموم لازم بشیم به دوست مون نمیگیم که فلانی، من امروز صبح رفتم حموم و چنین و چنان شد بعضی از دخترانی که برای این موضوع از هم مثلا قرص می گیرند و از وضع هم مطلع هستند. واقعا ریشه این نوع سبک رفتاری از کجا سرچشمه می گیره و برای جلوگیری ازش چه باید کرد؟

از وقتی که صرف می کنید سپاسگزارم


انتقاد از متاهلین:

متاهل ها، توی جمع رعایت مجردها رو بکنید!

متاسفم واسه همه متاهلان و واسه خودم که مجردم

گرفتن دست همسر در خیابان، خوب یا بد ؟

گرفتن دست همسر در خیابان اشکال داره؟برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مسائل زنان (۱۸۵ مطلب مشابه) فرهنگ سازی (۱۲۳ مطلب مشابه)