خانواده یک گروه کوچک است که با ازدواج دختر و پسر مجرد یا مرد و زنی که توانایی ازدواج کردن دارند تشکیل می شود و با تولد فرزندان به گروه بزرگتری تبدیل می شود . به افرادی که در خانواده حضور دارند القاب پدر، مادر، دختر و پسر داده می شود .
در خانواده، هر کدام از افراد آن وظیفه ای دارند . معمولا پدر خانواده وظیفه تامین منابع مالی مورد نیاز خانواده را بر عهده میگیرد . مادر خانواده معمولا به تربیت بچه ها و مدیریت خانه و منابع مالی که پدر خانواده فراهم کرده می پردازد . فرزندان هم به صلاح دید پدر و مادر و به منظور ایجاد آمادگی در آنها برای حضور در جامعه، وظایفی به آن ها محول می شود .
خانواده به عنوان اصلی ترین گروه در مجامع انسانی تلقی می شود . خانواده اگر سالم باشد به الطبع جامعه نیز سالم خواهد شد . برای همین دشمنان ما ، سرمایه گذاری زیاد و پیچیده ای برای بر هم زدن نظم موجود در خانواده کرده اند .
آنها اهدافی را دنبال می کنند که وابستگی هر کدام از اعضای خانواده را به یکدیگر کاهش دهند . وقتی بین اعضای خانواده فاصله افتاد ، به فساد کشیدن جامعه کاری بسیار آسان خواهد بود .
حکومت به سهم خود اقداماتی برای حفاظت از کیان خانواده انجام داده و می دهد. ما هم وظیفه داریم برای سالم ماندن جامعه، تلاش کنیم .
خانواده برتر ، وبلاگی است که یکی از اهداف اصلی آن کمک به تشکیل خانواده سالم و حفظ سلامت خانواده است .
در خانواده برتر موضوعات مختلفی مطرح می شود که با مراجعه به صفحه ی موضوعات می توانید آن ها را مشاهده کنید .


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۰) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
واژه نامه (۱۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج