سلام
من خیلی جاها دیدم و شنیدم که در برخی از اقایان از دختران بی بی فیس خوششان میاد حتی یکسری ها هم جزء معیاراشونه اما اقایون چگونه با دختری که ریز نقش و بی بی فیس میتونند اشنا بشند مادرا که اکثرا پسند نمیکنند پس خواستگاری سنتی نتیجه نمیده غیر از اونم که سنو کسی نمیداند .
در دیدار اول فکر این که بچه هست یا اگرم کسی پیدا بشه و بپسنده کوچکتره چگونه امکان اشنایی وجود داره ؟ اینطور که پیداست امکان اینکه دختر با ویژگی ها به چشم بیاد خیلی کمه . مشکل اینکه میگند دوست دارند دختر اینچنینی و میگن برای یکسری پسرها دختر اینجوری طرفدار داره اما چه جوری که اکثر دخترای این وضعیت به عنوان مورد برای ازدواج در نظر گرفته نمبشه یا اینکه محدود پیشنهاد دارند نسبت به سایرین.
واقعا سوال بود برام با خیلی ها مواجه شدم که جوانتر زدنشون باعث شده به عنوان یک مورد در نظر نیان . این ویژگی یه امتیاز اما نه در دوران تجرد . خیلی ها هم بودن تا دیده ریزه اند ول کردند رفتند .

مرتبط:

بی بی فیسم، چیکار کنم که چهره م به سنم بیاد؟

ازدواج با دختر بی بی فیس

چون چهره م کوچکتر از سنم نشون میده، هیچ خواستگاری ندارم

بی بی فیسم، چکار کنم که دیگران مثل یه دختر 15 ساله باهام برخورد نکنن

چهره م بی بی فیس هستش، علت جور نشدن ازدواجم اینه؟

دختری قد کوتاه و بی بی فیسم، شانسی برای ازدواج دلخواهم دارم؟


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (چطور میشه با یه دختر بی بی فیس برای ازدواج آشنا شد؟) ، (۵۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۴۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج