سلام

35 ساله هستم. یه مشکلی با همسرم دارم که خیلی از نظر روحی آزارم میده؛

شوهرم به من میگه تو دیگه جوان نیستی. اگه حرفی از ظاهر به میان بیاد مثلا بگم شکمم بزرگ شده باید لاغر شم به من میگه مگه فکر کردی هنوز جوانی ؟

مثلا همین دو روز پیش به اعتراض داشت حرف میزد که یه خامنه تو تاکسی خودشو حسابی جمع کرده بود که به من نخوره گفتم مگه جوان بود گفت نه همسن تو بود و خیلی از این دست مثالها میتونم بزنم که در جواب با این حرف شوهرم مواجه شدم که میگه " مگه فکر کردی خودت چند سالته " و یا اینکه " فکر کردی هنوز جوونی"؟

الان سه چهار سالی است که با این مشکل مواجه شدم و با گذشت زمان حساسیت من و رفتار شوهرم تشدید شده. خیلی احساس بدی دارم شاید درست نباشه بگم ولی مثل به آدم عقده ای شدم که حسرت شنیدن حرفای زیبا از شوهرش راجع به ظاهرش رو داره .

راستش اصلا مثل گذشته از ظاهرم تعربف نمیکنه وقتی به خودم میرسم. شوهرم میگه ادم بعد از 30 سالگی وارد میانسالی میشه. چند وقت پیش ازش پرسیدم به نظرت معلم دخترمون چند سالشه گفت خیلی باشه 29 سال در صورتی که کاملا همسن منه. خیلی برام عذاب آوره که من به نظر او سنم انقد بالا است.
به نظرتان باید چه کنم ؟


مرتبط:

چرا شوهرم از ظاهرم تعریف نمیکنه؟

اگه شوهرم منو دوست داره باید ظاهرم رو هم دوست داشته باشه

کابوس زندگیم اینه همسر آینده ام به خاطر ظاهرم ازم متنفر بشه

نقش ظاهر زن در علاقمند شدن شوهر به اونکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (شوهرم اصلا مثل گذشته از ظاهرم تعربف نمیکنه) ، (۳۶) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در شوهرداری (۷۴۴ مطلب مشابه) مسائل زناشویی خانم ها (۵۴۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج