سلام

خواهش میکنم ابتدا سوال را کاملا مطالعه فرمایید.
از برخی از دوستان شنیده ایم که در شرایطی به زنی که تازه زایمان کرده به قول آنها چله میافتد؛

* میگویند اگر دو زن که هر دو در چله زایمان باشد بخواهند با هم روبرو شوند یا بر حسب اتفاق با هم رو برو شوند در صورتی که فرزند یکی از آن ها دختر و فرزند دیگری پسر باشد باید در کف دست خود نمک بریزند و اولی از نمک دست دومی کمی بخورد دومی هم از نمک دست اولی تا به اصطلاح چله شان به هم بر نخورد .
* یا اینکه میگویند اگر دو زن که هر دو در چله زایمان باشد بخواهند با هم روبرو شوند یا بر حسب اتفاق با هم رو برو شوند زنی که اول زایمان کرده باید فرزندش را روی دو دست گرفته و جلوی زن دوم برود و یا اینکه زن اول فرزند را با دو دست بالا گرفته و زن دوم با فرزندش از زیر فرزند زن اول عبور کند تا به آنها چله نیافتد.

خواهش میکنم بفرمایید اینها خرافات است یا خیر؟ در صورت وجود چنین مسائلی لطفا منبع آن را بفرمایید.
با تشکر فراوان


مرتبط:

نظر شما درباره نوشته کف دست چیه؟

به چیزهایی که با عقل و علم جور در نمیاد فورا نگیم خرافاته

آیا واقعا قانون جذب وجود داره یا اینکه خرافاته؟لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۴۷) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
بارداری و زایمان (۱۱۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج