با سلام

یک پست هست که هر چند وقت یکبار در سایت مطرح میشه که خانومی مذهبی گله میکنه که چرا پسرهای مذهبی سراغ دخترهای عفیف نمی رن و می رن سراغ دخترهای آرایش کرده و امروزی ( البته با کلی ناسزا به این دوستان ). من هم به عنوان یه پسر کاملا مذهبی که دغدغه یافتن همسر مناسب داره میخواستم نظرم رو درباره بخش بزرگی از این دختران کاملا مذهبی بگم ( طبعا شامل همه نمیشه و شخصیت ها متفاوته ):

1-    این دسته از خانم ها عفت و پاکدامنی رو معادل یک سری رفتارهای عصبی و آنرمال مثل بدخلقی و ترش رویی، خجالتی بودن شدید و به در و دیوار نگاه کردن موقع صحبت و ... غیره می دونن و انقدر رفتار عجیبی دارن که آدم به خودش شک می کنه شاید من رفتار زننده ای کردم که این خانم دارن این شکل رفتار می کنن.


2-    این خانم ها حجاب رو معادل یک چادر رنگ و رو رفته، مقنعه تیره ، کتونی پسرونه، صورت بی رمق و سبیل های پر و ابروهایی پیوسته می دونن، مثلا یه خانم 25 ساله به داشتن ابروهایی مثل فیدل کاسترو یا دماغ مهران رجبی افتخار هم میکنه و میگه صورتم دست نخوردست! ( آخه چرا چادرتون رو با دهان نگه می دارین ؟ این یکی واقعا درد آوره!!)

3-    (این خیلی مهمه) این خانم ها به دلیل بزرگ شدن در خانواده هایی کاملا مذهبی از سنین پایین، یاد گرفتن که یک سری گرگ مذکر هستن در اجتماع که با لباس آدم ظاهر میشن و باید ازشان دوری کرد، یا انقدر تاکید روی راه رفتن و حجاب و رابطه و بقیه مسایل صورت گرفته که فرد مورد نظر مطلقا هیچ زنانگی و طراوت و شیطنت دخترانه و رفتار و گفتار دخترانه ای ندارد و یک جور فوبیای گناه نکردن در وجودش شکل گرفته.

4-    لطفا نگین که حالت ما در بیرون و داخل خانه کاملا متفاوته( البته بعضی مواقع هست) که خیلی مواقع نیست ، یعنی تبدیل اکبر قصاب به سیندرلا با ورود به خانه ، حداقل برای ما پسرها خیلی باورپذیر نیست با توجه به مواردی که دور و بره خودمون می بینیم.

5-    چرا یه پسر باید بقیه عمرشو با یک خانم که خیلی بهش احساس جنس مخالف نداره زندگی کنه صرفا به دلیل اینکه این خانم پاکدامنه و با کسی رابطه نداره؟ آیا خود شما خانم ها حاضرید با یه مرد که اخلاق و رفتار دخترانه داره ولی بسیار آدم دلپاک و خوبیه یک عمر زندگی کنید؟

6-    اگر بخوام در یک جمله بگم این دسته از خانم ها مثل یک گل مصنوعی هستند که هر چه قدر هم که زیبا باشن هیچ وقت بو و رایحه یک گل طبیعی رو ندارن. یعنی خیلی خوب و محترم هستن ها ولی برای ازدواج نه!

ضمنا اگه بزرگ های جمع نطراتی بدن که شاید این معضل کمتر بشه ممنون می شم. مرسی از همه

مرتبط:

پسرهای مذهبی نشانه علاقه شون به یه دختر چیه ؟

وقتی با یه پسر مذهبی برخورد میکنم چه رفتاری باید داشته باشم ؟

معیارهای پسران مذهبی برای ازدواج چیه؟

به نظر شما یه پسر مذهبی با من ازدواج می کنه؟

من یه پسر مذهبی و غیرتی ام

ازدواج پسر مذهبی با دختری که هیچ قید و بندی نسبت به حجاب نداره

پسر مومن و مذهبی و با ایمان دقیقا کیه ؟

ازدواج با پسری مذهبی از یک خانواده ی باز

آیا با یه پسر با ظاهر مذهبی ازدواج می کنید ؟

خجالت میکشم که بگن شوهر فلانی مذهبی نیست


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (چرا بعضی از پسرهای مذهبی سراغ دخترهای عفیف نمی رن ؟) ، (۲۶۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۵ مطلب مشابه) مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۴۴ مطلب مشابه) ازدواج با پسر مذهبی (۱۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج