سلام،

من دختری ۲۹ ساله هستم که یک سال و پنج ماه از ازدواجم میگذرد. همسرم مرد با وفا و زحمت کش و آدم بسیار ساده و خوبی است. به دلیل مشکلات زیاد دوران کودکی از جمله طلاق والدین و غیره، صدمه یک روحی روانی دیده است. بطوری که مشکل نسبتا شدید در ابراز احساسات اش دارد.

مثلا هیچ وقت با دوستان خیلی گرم و با اشتیاق سلام و احوال پرسی نمیکند، یا به مناسبت های مختلف اصلا حرف و کار رومانتیک نمیکند فقط کادو گران قیمت میخرد، یا خیلی کم ابراز عشق میکند. نه ماه است که هیچ رابطه جنسی نداشتنم که روانی کننده است. قبلا که داشتیم من بیشتر همه کار میکردم و لذت نمیبردم چون همسرم مثل یک تکه گوشت بی حرکت بود تو تخت. بعد هم که کم کم هر وقت قصد برانگیختن یا شروع معاشقه داشتم میگفت الان نه عزیزم، امشب نه، بعدا،....

همسرم قبل از من پنج سال بود که مصرانه تلاش در پیدا کردن همسر دلخواه میکرد ولی نتوانسته بود رابطه طولانی منجر به ازدواج ایجاد کند ( بدلیل مشکل در ابراز احساسات ) وقتی ما آشنا شدیم، همسرم ابراز علاقه میکرد و همانطور که گفتم رابطه جنسی هم داشتیم اوایل ازدواج ولی همه یک این فقط تغییراتی بود که او به زود در خود ایجاد کرده بود.

بعد از پنج سال نتیجه نگرفتن خسته شده بود میخواسته خودش نباشه تا نتیجه بگیره، ولی دیگه نتونسته با روش غلط وانمود کردن ادامه بده و برگشته به خود واقعیش.

من نمیگم من را گول زد چون واقعا میخواسته عوض بشه ولی نفهمیده که راهش گول زدن شخصیت واقعی خودش نیست! زندگی بدون راضی شدن احساساتم که خیلی هم زیاد است(هم عاطفی هم جنسی) من را افسرده و درمانده کرده. زیاد مشاور رفتیم ولی تغییر نکرد. به تازگی مشاوری روش هیپنوتیزم رو پیشنهاد کرده که هنوز امتحان نکردیم. اگر کسی تجربه  مشابهی داشته و توصیه و حرف قابل شنیدن و مفیدی دارد خوشحال میشم بخونم شاید به ما کمک کند.


بیشتر بخوانید ...

برنامه ریزی شوهرم به هم خورده، احساس می کنم منو مقصر میدونه

چکار کنم شوهرم دوستم داشته باشه ؟

نشانه های دوست داشتن خانم ها توسط شوهرشون

شوهرم منو دوست نداره که همش سرش توی گوشیه

از کجا بفهمم شوهرم زندگی با من رو دوست داره یا نه ؟

چکار کنم شوهرم رو مثل قبل دوست داشته باشم؟

دوست دارم بدونم روش درست رفتار با شوهر چطوریه؟

شوهرم دوستم نداره چه کار کنم ؟

نگرانم نتونم شوهرم رو در دوران عقد راضی نگه دارم


برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مشورت در شوهرداری (۸۱۱ مطلب مشابه) مسائل زناشویی خانم ها (۵۴۹ مطلب مشابه)