با سلام خدمت دوستان ...

من دختر 25 ساله ای هستم که بیماری شقاق یا به تعبیر برخی بواسیر در ناحیه مقعد دارم. پزشکم گفت که بیماریت به دلیل گرم مزاج بودن و خوردن غذاهای تند و مشکلات عصبی و... است.

اولا میخواستم بدونم با وجود این بیماری میتونم ازدواج کنم؟ باید روز خواستگاری بیماریم را مطرح کنم؟  ( در ضمن چند ماه پیش از ترس اینکه مبادا با این بیماری در ازدواجم به مشکل بخورم یک خواستگار سنتی و خوبم رو با جواب منفی رد کردم ولی دورادور هنوزم بهش علاقه دارم و چون نسبت دور فامیلی داریم میدانم که او جای دیگری برای خواستگاری نرفته. ) و بعد هم میخوام بدونم اگر پسری بداند که دختر این بیماری را دارد آیا حاضر است که با او ازدواج کند؟ واز علاقه اش نسبت به او کم نمیشود؟ و در اخر اینکه ایا این بیماری جزو بیماریهایی است که به واسطه ان میتوان عقد را برهم زد؟

ممنون از همگی.

مرتبط:

به خاطر یه مشکل در بدنم، به دنبال بهانه برای رد کردن خواستگارم هستم

آیا در مورد ترک های پوستی و جوش های بدنم به خواستگارم بگم ؟

خبری از خواستگارم نشد، تماس بگیریم و علت رو جویا بشیم ؟

خواستگارم بهم گفته توانایی برقراری رابطه جنسی رو نداره

آیا خواستگارم بدن منو با بدن زن های فیلم های ... مقایسه خواهد کرد ؟

روم نمیشه از خواستگارم در مورد مسائل جنسی پرس و جو کنم

اگر خواستگارم منو بدون آرایش ببینه میره؟


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۶) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج