با سلام. پسری هستم ۲۰ ساله و دانشجو معلم هستم هم اکنون. خودم هم اکنون قصد ازدواج ندارم و معتقدم تا آدم به یه سری فاکتورهای مهم مثل بلوغ اجتماعی و دیگر بلوغ‌ها نرسه نباید به فکر ازدواج بیفته.  مخصوصاً در این سن خاص البته نظ شخصی ام اینه که به بلوغ‌های دیگه رسیدم و فقط اجتماعی مونده که شاید تا ۳  یا ۴ سال دیگه طول بکشه  . خودم قصد داشتم تا سن ۲۵ سالگی صبر کنم و بعد ان شاء الله با یک خانم معلم ازدواج کنم ولی بعد از این ماجرا دو دل شدم. 

 بنده دختر دایی دارم  که ۲ سال کوچک‌تر از من هستش و  فاصله محل زندگی مون از هم زیاده و ما پیش تر ها یعنی دوران بچگی تا ۱۴ سالگی سالی یکی دو بار به همراه خانواده به مهمانی خانه داییم و دیگر آشنایانی که منزل شون نزدیک خونه شون بود می‌رفتیم. چند سالی می‌شد که نرفته بودیم ولی امسال به برای عروسی یکی از فامیل که خونه شون پیش شون هست به خانه شون سر زدیم.

این رو بگم که در بین  فامیل دایی هام، فقط من دارای شغل تضمین شده هستم.  وقتی منزل دایی  جان بودیم  دختر دایی ام به بهانه درس سعی می‌کرد که سر از کار من در بیاره و از رفتارم رو زیر نظر داشت. هر جا می‌رفتم سعی می‌کرد خودش رو به من نزدیک کنه و از من سؤال بپرسه؛ بین جمع فامیل هم سعی می‌کرد تا حد امکان به من نزدیک باشه.   

باید بگم دختر دایی ام دختری با حجاب و با حیا  هستند و اهل لوس بازی و دوست پسر این ها نیست من از این رفتارش واقعاً خوشم میاد. حقیقت پیش از این ماجرا بهش فکر نمی‌کردم ولی این بار واقعاً برای اولین بار میشه گفت  دلم لرزید و فکرم  شب و روز  درگیرشه.  

خودم خیلی به دختر داییم  علاقه دارم  و این علاقه رو هم به مادرم اطلاع دادم و مادرم هم تلویحی به پدرم گفت و پدرم موافقت کرد ولی گفت هنوز ۲۰ سالته و سنت کمه. خودم هم این مسئله رو قبول دارم ولی می‌ترسم مثلاً تا دو سال دیگه دیر بشه و ازدواج کنه چون دختر معطل نمی مونه  چون که ما هم به خانواده ش چیزی نگفتیم و خودم هنوز شرایط رو مهیا نمی بینم. به نظرتون آیا ایشون هم به من علاقه دارند یا فقط رابطه فامیلی بوده؟ به نظرتون  هم اکنون برای نامزدی پا پیش بزاریم یا بگذاریم برای بعداً؟ برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
ازدواج فامیلی (۸۹ مطلب مشابه)