سلام

چند وقت پیش خانمی منو جایی دیدن و با توجه به اینکه شناخت زیادی از خانواده من داشتند بعد از مدتی برای خواستگاری برای پسرشون با خانواده تماس گرفتند. با توجه به اینکه نه من و نه پسرشون همدیگه رو ندیده بودیم بنده پشنهاد دادم ابتدا جایی خارج از منزل و فقط من و خود آقا پسر همدیگه رو ببینم و صحبت کنیم.

و ما حدوداً 2 ساعت داخل کافی شاپ معاشرت کردیم و درباره خیلی از مسائل هم وقت نشد صحبت کنیم. آقا پسر همون جا عنوان کردند که شما دقیقاً همون دختری هستی که من آرزوش رو داشتم! دقیقاً نمی دونم طی 2 ساعت چی دستگیرشون شد که به چنین نتیجه ای رسیدن.

از نظر من هم پسر بدی نبود امّا برای تصمیم گیر‌ی و شناخت 2 ساعت واقعاً کافی نبود. نهایتاً من طی این ملاقات دو ساعته می تونستم تصمیم بگیرم آشنایی رو ادامه بدم یا خیر امّا ایشون انگار تصمیمش رو گرفته بود چون بحث رو کشیده بود سمت مدت زمان عقد و این جور مسائل و سوالاتی که می‌پرسیدن چالش برانگیز نبود و تقریباً با اکثر صحبت‌ها و برنامه‌های آینده من هم موافق بودند. و دو روز بعدش مادرشون تماس گرفتن برای اینکه جواب بگیرن و من گفتم چند روز بهم وقت بدن.

احساس خوبی ندارم و دوست داشتم نظر شما رو هم بپرسم. پسری که به همین راحتی تصمیم می گیره. و این قدر ساده برخورد می کنه برای امر مهمی مثل ازدواج، آیا گزینه‌ی مناسبی برای ادامه‌ی آشنایی هست؟ 


برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
رفتارشناسی پسران برای ازدواج (۶۳۹ مطلب مشابه)