با سلام

من یک مرد ۳۳ ساله هستم از دوران جوانی بدلیل اینکه قد و قامت کوتاه و اندام ظریفی داشتم همواره ناراحت و افسرده بودم از اینکه در دانشگاه و محیط کار میدیدم از بیشتر خانمها کوتاه تر و کوچکتر هستم اعتماد به نفسم را از دست داده ام حتی زمانی که به استخر میرم با مشاهده هیکل نوجوانی که شاید ده سال از من کوچکتر ولی از من قد بلندتر تنومندتر است حس بدی به من دست میدهد بدتر از همه اینها اینست که می بینم حتی آلت تناسلی بچه های نوجوان از من بزرگتر است . به طور کلی قید ازدواج را زده ام تمام دخترها از مردان قد بلند یا قوی هیکل خوششان میاید تا بحال یک دوست دختر نداشته ام و تنها یکبار توسط یکی از دوستانم با یک خانم برای یک شب صیغه کردم البته با پرداخت پول . که ان خانم هم با مشاهده الت تناسلی من از سر دلسوزی گفت اگر خواستی ازدواج کنی حتما یک دختره ریز بگیر چون التت خیلی کوچک است . میخواستم ببینم اگر عدالت خدا وجود دارد چطور یکی مانند من از بزرگترین لذت یک مرد محروم است؟


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (چرا من از بزرگترین لذت یک مرد محرومم؟) ، (۳۶) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۴۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق