سلام

لطفا دقت کنید بحث حقوق زن و مرد رو کاری ندارم منظورم رو الان توضیح میدم . 

ما در خانواده برتر بارها دختر و پسرها به هم گفتیم که وقتی دختران به خاطر پول پسران رو میخوان، پس پسران هم به خاطر رابطه جنسی فقط دختران رو میخوان و دختران هم به نظر راضی هستن، میگن حالا که شما این طوری ما اونطوری! یعنی هر گروه میگه ما به خاطر شما این طوری هستیم! در صورتی که من فکر میکنم بیشتر حق با پسراست چون مراجعه کننده ها پسران هستن و شرط و کلاس گذارنده ها دختر و خانواده دختر و سر پسران کلاه میره . 

یعنی عادلانه نیست این جمله که هی میگیم، میگیم معامله ای که در ازای پول مرد، بدن زن. چون سر پسران داره کلاه میره اینجا! چون دختر هم نیاز عاطفی و جنسی داره، یعنی پسر بدنش رو میده دختر و بر عکس، پس این یر به یره ! ولی مشکل اینجاست که مرد پولم میده! واقعا این طوری ناعادلانه ست این جمله.

کاری به باقی و شرط و شروط ها و قوانین ندارم که اون ها هم همه بر علیه مرده! و زن فقط با داشتن یک مهریه اضافه بر پولی که مرد برای خرید طلا و مایحتاج پرداخت می‌کنه و وظیفه اش هست، زن یک چیز اضافه ای هم داره به نام چکش مهریه! که با داشتن اون تمامی حقوق دیگر مرد هم از بین میره!

آقا من قبول ندارم! یا منم بازی، یا بازی خراب!

(کنایه به ناعادلانه بودن این داستان، و مظلومیت مردان. واقعا دلم برا مردان کباب شد)

"اسقف اعظم"


مرتبط:

آیا ازدواج یه معامله است؟

عقد و ازدواج بیشتر به یه معامله میمونه؟

قضاوتی عادلانه درباره مهریهلطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۵۳) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۹۲ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۱۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج