سلام به همه دوستان ...

دختر ۱۸ ساله هستم و با حجاب ... علاقه خاصی به آرایش ( رژ و ریمل ) دارم، ولی برای تو خونه ... ، ولی چون لب های من گاهی اوقات رنگ سفید به خود میگیره مجبورم یه کم که میرم بیرون رژ بزنم ولی نه غلیظ ... .

چند وقت بود که رژ رو ترک کرده بودم، ولی تا خاله م من رو میبینه میگه وای رنگ و روت پریده س ... ( چون دختر خودش قبلا رژ میزد ولی حالا نمیزنه دیگه ، این رو میگه که من بزنم و بگه فقط دختر منه که رژ نمیزنه توی خانواده و فامیل !!! من و مامانم و خواهرم این طوری برداشت کردیم ، من خاله م رو خوب میشناسم ، هیچ وقت خوب ما رو نخواست .

همیشه با حرف هایی که بهمون میزنه هم خودش و هم دخترش ، آدم رو ناراحت میکنن ، حتی شده یه حرف هایی فقط به من بزنن و اشک من رو شبانه در بیارن ، دوست داره از من و خواهرم جلوی همه بد بگه ، و ما رو سبک میکنه ) این رو اون یکی خاله م و مادر بزرگمم هم متوجه شدن و مادرم میگن ول کن محلش نذار )

بگذریم ...

میخواستم ببینم من اگه یه رژ صورتی بزنم ولی کم بزنم که فقط لبام رنگ بگیره واسه نامحرم جلب توجه میشه ؟
آخه من از کجا بفهمم که این رژی که من زدم باعث جلب توجه نامحرم میشه یا نه ؟ من که نمیتونم برم به مردان و پسران بگم این رژم جلب توجه میکنه یا نه ؟ همیشه این واسه من سوال بوده و البته هنوز هست ...

ولی بعضی اوقات که میزنم ( از این مداد لب ها که اومده و باید محک بر روی لب بمالی تا رنگ بگیره و یه مقدارم پر رنگ میشه ) عذاب وجدان میگیرم ، من دوست ندارم نگاه یه پسر مجرد و یه مرد متاهل رو به خودم جلب کنم ...

مرجع تقلیدم آیت الله خامنه ای هستن و فرمودن منظور اون چیزی است که جلب توجه نامحرم را نکند ( اگه درست گفته باشم)...

آقایون لطفا نطرتون رو بگید در این باره ، فکر کنین من خواهر کوچکترتونم ، چه جوری راهنماییش میکنین ... .

در پناه حق ...


مرتبط:

راهنمایی در مورد انتخاب و نحوه استفاده از رژ لب

من علاقه خیلی زیادی به رژ لب پیدا کردم

از کجا بفهمم رژی که زدم جلب توجه میکنه یا نه ؟برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۵۳ مطلب مشابه) روابط اجتماعی دختران (۲۶۴ مطلب مشابه)