سلام و عرض ادب خدمت یکایک اعضای محترم خانواده برتر

خدمت تون عرض کنم که خبر آمد خبری در راه است . از پنج شنبه مورخ 11/مرداد/1397 میخوایم چله ترک گناه و چله زیارت عاشورا بگیریم  .از آثار و فوایدش نگم که همه واقفید و تاثیراتش رو به کرات دیدیم. از شرایط چله ترک گناه اکثرا باخبر هستید ولی باز هم توضیح میدم برای دوستانی که در جریان نیستن.

چله ترک گناه به این صورت هست که از پنج شنبه که چهل روز مانده به اول محرم با خودمون و خدامون و امام حسین عهد میبندیم که به مدت چهل روز یکی یا هر چقدر که خواستیم  از گناه هامون رو ترک کنیم مثلا ( نیت کنید چهل روز غیبت نکنیم، دروغ نگیم، نگاه به نامحرم نکنیم و ... . و چه بهتر میشه که یک کار خوب هم انجام بدیم مثلا ( چهل روز نمازهامون رو اول وقت بخونیم و ... که خودتون بهتر بلدید ) .

چله زیارت عاشورا هم به این صورت هست که از پنج شنبه تا اول محرم هر روز زیارت عاشورا رو بخونیم . یک کاری هم بنده حقیر مد نظرم هست که خدمتتون اعلام میکنم هر کسی علاقه داشت اعلام کنه . ( هر شب راس ساعت ۱۱ شب دعای فرج رو بخونیم به نیت سلامتی و فرج آقا امام زمان ) حالا هر کسی که آماده هست و به قول معروف پایه هست اعلام آمادگی کنه  .


مرتبط با زیارت عاشورا:

چطوری از پس خواندن و مراقبه چله زیارت عاشورای آیت الله حق شناس بر بیام؟

تجربه گرفتن چهله زیارت عاشورا آیت الله حق شناس

ترک خودارضایی با چله زیارت عاشورای آیت الله حق شناس (ره)

ختم زیارت عاشورالطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۴۶) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۱۵۹ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج