سلام دوستان

من شاغل هستم و همچنین آرایش و پیرایش مردانه هم بلدم و وسایل مورد نیاز این کار رو هم دارم، میخواستم نظرتون رو در مورد این که عصر پنجشنبه و روز های جمعه رو اختصاص بدم به این که به صورت سیار توی محدوده ی خودمون توی منزل یا محیط کار افراد برم  اصلاح انجام بدم چیه ؟

الان اقوام نزدیک هستند که من میرم خونه شون و مجانی اصلاح می کنم و دوستانم که من میرم توی کارگاه که کار میکنند و اون جا اصلاح شون میکنم ، این هم مجانی ! در ضمن من شهرستانی هستم ولی محیط زندگیمون بزرگ هست .

بیشتر نظرم روی افرادی هست که مثلا مریض هستند توی خونه و یا بچه هایی که از آرایشگاه میترسن و توی خونه راحت تر هستند و یا افراد مسن و همچنین معلولین ، چون فکر میکنم اگه استقبال بشه بیشتر از طرف این جور مشتریان باشه .

اینجا قیمت اصلاح مردانه رو از 5 تا 12 هزار تومان میگیرند و من میخوام الان تعرفه بزنم 3 هزار تومان که فعلا پول بنزین رفت و آمدم در بیاد و بنویسم برای افراد کم درآمد و معلولین کاملا رایگان هست . لطفا نظرتون رو هم بنویسید که اگه خودتون جای مشتری باشید شاید جالب نباشه که یه غریبه بخواد بیاد توی خونه تون و اصلاح انجام بده ( فرزند ، برادر ، پدر بزرگ و ... )

در ضمن من بالای 25 سال سن دارم

ممنون


بیشتر بخوانید ...

کمپین خیرین کوچک


مرتبط با شغل پیرایش مردانه:

دلم می خواد در شغل پیرایش مردانه حرفه ای بشم

ارزش داره روی یادگیری شغل پیرایش مردانه وقت بذارم؟برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ دعوت از دوستان برای مشارکت در بحث ↓
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل متفرقه (۷۳۸ مطلب مشابه)