سلام
بعضی از پسران مجرد به اشتباه ، لازم نمی دونن که قبل از ازدواج چشم شون رو کنترل کنن ، برای همین دائم در حال تحریک شدن هستند . بعدش هم ادعا می کنن که گرم مزاجم و خیلی احتیاج دارم ! به همین دلیل یا دچار خودارضایی و ... میشن یا اونایی که رگه هایی از مذهب در وجودشون پیدا میشه مجبورن که دائم فشار جنسی رو تحمل کنن . شاید برای خانم ها قابل درک نباشه که این بُعد از زندگی پسران مجرد ، چه انرژی ای از اونا میگیره ، چون قرار نیست از خانم ها در این زمینه کمک بگیریم پس بیشتر توضیح نمیدم !

پسران مجرد ؛

شما روزی می خواید ازدواج کنید ، یکی از ابعاد مهم زندگی زناشویی برای شما ، بحث رسیدن به رضایت جنسی در زندگی بعد از ازدواج هستش . رضایت جنسی یعنی این که از لحاظ مسائل جنسی نیازی نداشته باشید به خانم های دیگه رجوع کنید . این رجوع می تونه در جامعه باشه یا در فضای مجازی . وقتی به رضایت جنسی رسیدید ، می تونید با انرژی بیشتری به کار و تلاش بپردازید .

یه بخشی از رسیدن به رضایت جنسی دست خود شماست . چطور ؟ ؛

پسرانی هستند که اهل کنترل چشم نیستند و در جامعه و فضای مجازی افراد ، تصاویر و فیلم های تحریک کننده رو دنبال می کنن . از اون جایی که چاه غریزه ی جنسی ته نداره ، اونا اگه شبانه روز دنبال این مسائل باشن ممکن نیست به نقطه ای برسن که بگن خب دیگه بسه ، این نیازم ارضاء شد ! وقتی میگم ممکن نیست ، فقط یه ادعا نیست ، برای این نیست که شما رو بترسونم . حقیقت همینه .

قابل تصور نیست پسری که دائم خودش رو با دیدن تصاویر و فیلم های محرک ، تحریک می کنه بتونه موقع درس خوندن ، ورزش کردن ، کار کردن و ... تمرکز لازم رو داشته باشه .

حالا فرض کنیم کسانی که اهل چشم چرانی هستند می خوان ازدواج کنن . اولویت بندی اونا در بحث معیارهای ازدواج چگونه خواهد بود ؟! اگه بگن اخلاق و ایمان و ... ، بهم حق بدید که بگم دارن دروغ میگن !

طبیعتا وقتی بخش زیادی از ذهن اونا رو مسائل جنسی پر کرده ، طبیعی هستش که اولویت های اول اونا ظاهر زیبا ، سایز فلان و ... خواهد بود . چرا ؟! چون چشم چرونی در اونا اثر کرده و بُعد مسائل جنسی خیلی بیشتر از حد معمول در نظرشون پر رنگ شده .

بلایی که کنترل نکردن چشم سر یه پسر میاره اینه که فکر می کنه هر چه دختر خوشگل تر باشه ، فلان عضوش بزرگ تر باشه و ... ، لذت بسیار بیشتری رو میتونه تجربه کنه ! چون در فیلم ها و افکارش این طور بهش القا شده و از لحاظ ذهنی اینو باور کرده . شما به یه دانش آموز باهوش یه مدتی بگید خنگ ، نفهم ، کند ذهن و ... ، اگه بعد از مدتی از لحاظ درسی افت نکرد بیاید هر چی می خواید بگید !

پسری که فیلم مستهجن می بینه و بعد سناریوی اون فیلم رو با فکر و خیال در ذهنش تثبیت میکنه ، مثل همون دانش آموز زرنگ هستش که با القائات مسموم ماهیت خودش رو از دست میده .

اقداماتی در جریانه ، که پسران ما از اون چیزی که هستند فاصله بگیرن ، چون بعدش یه خانواده ی سست رو تشکیل میدن ، خانواده ی سست هم ، همون چیزی هستش که دشمنان می خوان .

حالا فرض کنیم خدا به چنین پسرانی ، یه دختری که تمام ویژگی های ظاهری مد نظرشون رو داره بده ، بعد از ازدواج چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

اگه این دختر تمام ویژگی ها اخلاقی رو هم داشته باشه ، زن زندگی باشه ، و این آقا پسر توبه واقعی بکنه و بعد از ازدواج چشمش رو کنترل کنه ، میشه گفت یه زندگی عادی خواهند داشت .
ولی در واقعیت پیدا کردن چنین دختری غیر ممکنه ! منظورم دختری هستش که ظاهر و باطنش دقیقا اون چیزی باشه که چنین پسرانی آرزوی اونو دارن ، در روابط زناشویی هم همون طوری باشه که قبلا دیده و ... !

حالت دوم اینه که اون پسر روال قبل از ازدواج رو ادامه میده . در این صورت چه اتفاقی خواهد افتاد ؟!

همون اتفاقی که الان داره می افته ! بعد از مدتی دلش هوای یه سایز و ... دیگه رو میکنه و ... .
اگه خوشگلی و فلان اندام با فلان سایز این قدر قدرتش زیاد بود که می تونست زندگی زناشویی رو حفظ کنه ، پس خانم هایی که از نظر شما زیبا محسوب میشن و طلاق داده شدند ، اهل کره زمین نیستند ! اینا رو مردان مریخی طلاق دادند نه مردان زمینی !

حالا بریم سراغ پسری که اهل کنترل چشم هستش ؛
این پسران در همین جامعه زندگی می کنن ، این ها هم مثل پسران چشم چران در جامعه رفت آمد می کنن ، به اینترنت و ماهواره دسترسی دارن ولی اگر در جامعه چشم شون به یه خانم بد پوش افتاد ، یا اتفاقی در یه سایت یا ... صحنه ی محرکی دیدند فوری نگاه شون رو از اون صحنه بر می گردونن و جلوی پرورش اون صحنه رو در ذهن شون میگیرن و سعی می کنن حتی یک ثانیه هم به اون چیزی که دیدند فکر نکنن . با این کار اجازه نمیدن آرامش فکری شون به هم بخوره .

جاهایی که حدس می زنن صحنه های تحریک کننده وجود داره نمیرن ، اگه مجبور شدن برن ، بیشتر احتیاط می کنن . این پسران هم به طور طبیعی و در اثر تغییرات بدن شون تحریک میشن ولی تحریک شدن این ها با تحریک شدن پسران چشم چرون خیلی فرق داره چون منشاء تحریک طبیعی هستش ، اولا خیلی کمتر از اون پسران تحریک میشن ، دوما با کمی تحمل ( حداکثر حدود 10 دقیقه ) اون فشار جنسی در اونا کاهش پیدا میکنه و به حالت عادی بر میگرده . این پسر طول میکشه که دوباره به طور طبیعی تحریک بشه .

چنین پسرانی وقتی می خوان ازدواج کنن ، اولویت بندی معیارهای ازدواج اونا به چه ترتیبی خواهد بود ؟! این ها هم سایز و زیبایی ظاهری اولویت های اول و دوم شون خواهد بود ؟!

وقتی ازدواج کردند ، با دیدن بدن طبیعی ( بدون جراحی های زیبایی ) خانم شون افسردگی نمیگیرن ، چون چیزی رو که خواهد دید براش تازه است و ... . بعد از ازدواج هم که قرار نیست چشم چرونی کنه ، پس احتمال طولانی شدن زندگی زناشویی  اونا خیلی خیلی بیشتر از پسران چشم چرون هستش .

بنابراین همون طوری که خدا دستور داده ، اگه امکان ازدواج کردن ندارید عفت پیشه کنید تا از فضلش به شما عنایت کنه ، جایزه ی عفت پیشه کردن قبل از ازدواج ، آرامش فکر و امکان پیشرفت بیشتر و جایزه ی عفت پیشه کردن بعد از ازدواج هم رسیدن به رضایت جنسی ، خانواده ی مستحکم و متعاقبا تربیت فرزندانی بهتر هستش .

پیش زمینه ی عفت پیشه کردن رو هم خدا در قرآن بیان فرموده :

... وَلاَ تَقْرَبُواْ الْفَوَاحِشَ مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَ مَا بَطَنَ ...   

به کارهاى زشت چه علنى آن و چه پوشیده [اش] نزدیک مشوید .

در این زمینه ، چشم چرانی و بازدید از سایت های مستهجن و تماشای فیلم های ... کارهای زشت علنی محسوب میشن و فکر کردن به او صحنه های زشت ، جزء فواحش پوشیده هستند .

به این فکر کنید که در نگهداری چشم از گناه ، جامعه نمی خواد به شما کمک کنه ، پس منتظر پاک شدن جامعه از عوامل تحریک کننده نباشید ، هر چند یکی از نتایج کنترل چشم ، سالم تر شدن جامعه از لحاظ پوشش هستش .

پس برای این که آینده ی خودتون و هم آینده ی جامعه سالم تر باشه ، روی بیارید به کنترل چشم . برای خودتون ارزش قائل بشید ، هر کسی ارزش اینو نداره که چشم شما رو مال خودش بکنه .

موفق باشید

دانلود PDF مطلب
حجم: 378 کیلوبایت



کاربران خانواده برتر در مورد پست (برسد به دست پسران مجرد) ، (۹۸) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل پسران جوان (دارای ۱۴۲۵ مطلب مرتبط)
مسائل اجتماعی روز جامعه (دارای ۵۳۱ مطلب مرتبط)
مطالب محسن نجفی (دارای ۱۴۶ مطلب مرتبط)
تفکر در قرآن (دارای ۲۴ مطلب مرتبط)