سلام خدمت همگی کاربران خانواده برتر

۱۸ سالم هست! پسر هم تشریف دارم! خب، از مقدمات خوشم نمیاد، ولی خب مجبورم تایپ کنم.

می‌خوام بگم که نیاز جنسی و عاطفی خیلی اذیتم می‌کنه، مخصوصا الآن که کنکور دادم. خیلی دوست دارم ازدواج کنم، حقیقتش با توجه به علاقه‌ و رشته ام هم یه کار مناسب با حقوق حداقلی پیدا کردم. مطمئنم که دانشگاه هم شهر خودمون می‌افتم و همون رشته ای که می‌خوام. چون رتبه ام خوب شده.

من اعتقاد دارم که اگر بشه زود ازدواج کنم، و با همسرم پیشرفت کنم و تا دکترا هم درسم رو ادامه بدم. اصلا از این بحثا که بذار درست تموم بشه و سربازی بری و بعدشم بشه سی و خورده ای سالت اصلا خوشم نمیاد.

معتقدم ازدواج برای اینه که شما با همسرت پیشرفت کنی، نه این که ده سال دوازده سال مثل چی کار کنی و سختی های جنسی و عاطفی رو به جون بخری، آخرشم دختری که تو خونه باباش توی ناز و نعمت بودن و هیچ سختی نکشیده، دوباره بیاد توی قصر شوهر و زندگیش بهترم بشه.

اون دخترم باید یه سری سختی هایی رو تحمل کنه، نه این که مثل بچه های مامانی درسش رو بخونه، دغدغه کار پیدا کردن نداشته باشه، بعدشم چون خوشگله انتظار داشته باشه بهترین شاهزاده ها بین سراغش.

خب، به نظرتون بعد از این که دو سه ترم از دانشگاهم گذشت برای ازدواج با یه دختر هم سن خودم اقدام کنم؟

این روزا خیلی حس تنهایی دارم. خیلی هم توی خواب و خیالات میرم. آخه چه اشکالی داره من و یه دختر دیگه که هر دومون هم رو قبول داریم، خانواده هامون هم همو قبول دارن. به جای این که ده سال نیاز هامونو سرکوب کنیم، از الآن با هم باشیم و تا چند وقت دیگه هم خدا خودش کمک می‌کنه به جا های خوبم می‌رسیم.

قرار نیست همون اول خونه و ماشین و همه چیز داشته باشیم که . به نظرم درس خوندن هم راحت تره. چون این طوری آدم میدونه که یکی رو داره. یکی رو دوست داره و یکی هم هست که دوستش داشته باشه. آرامش داره حداقل ، تنها نیست.

نمی‌دونم، به نظرتون به پدر و مادرم بگم ؟ البته روم نمیشه ولی خب، سعیم رو می‌کنم. حاضرم قسم هم بخورم که آدم آماده خور و تنبلی نیستم. بی جنبه نیستم که نتونم خودمو کنترل کنم. توی این مدت کوتاه، خدا کمکم کرد، کلی دانش یاد گرفتم، یه کار نیمه وقت متناسب با علاقه و رشته ام پیدا کردم. به خدا اعتماد کامل دارم و مطمئنم که کمکم خواهد کرد.

راستی، اینو هم بگم که برام نماز و حجاب دو اولویت مهم هست. شاید از دومی بتونم یه مقدار کمی کوتاه بیام. اما اولی رو اصلا نمی‌تونم. دوست دارمم همسرم تا اون جایی که بشه هم‌ سن خودم باشه. و از همه نظر من رو درک کنه.


برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۵۳۹ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۵۳ مطلب مشابه) مسائل اجتماعی روز جامعه (۶۳۴ مطلب مشابه)