سلام

بعد از کش و قوس های زیاد و بهره گیری از نظرات افراد مختلف ، طرح ازدواج خانواده برتر با تکیه بر بحث واسطه گری در فضای واقعی رو با استعانت از خدای متعال آغاز می کنیم .

در همین ابتدا باید عرض کنیم که این طرح هیچ شباهتی به روش کار سایت های همسریابی نداره . در واقع ما داریم با روش خودمون ، از طرح جوشکاری ازدواج حاج آقا عالمی ، تقلید می کنیم .

روش های مشارکت در ازدواج خانواده برتر :

1 - با اطلاع خانواده

ایده آل اینه که دختر و پسر با اطلاع خانواده فرم مربوط به خودشون رو پر کنن . بعدش یک یا چند نفر از اعضای خانواده ( پدر ، مادر ، خواهر ، برادر ، عمو ، دایی و ... ) به عنوان واسطه ی ازدواج عضو گروه واسطه گری ازدواج خانواده برتر که در پیام رسان سروش ایجاد شده بشن و با واسطه یا واسطه های ازدواج یه نفر دیگه ارتباط بگیرن .

2 - بدون اطلاع خانواده در مراحل اول

به دلایلی مختلفی عده ای از دختران و پسران مجرد ترجیح میدن که خانواده شون مطلع نشن در این طرح شرکت کردند . اگه فرض کنیم هر کدوم از فرم های آزمایشی توسط یه نفر پر شده باشه ، بنابراین 27 آقا پسر از 36 نفر و حدود 50 خانم از 66 نفر عنوان کردند که خانواده ها در جریان نیستند .

پیشنهاد بنده به شمایی که موافق مطلع کردن خانواده در اول کار نیستید اینه ؛

حداقل یه نفر که شما و خانواده تون اون رو میشناسید وارد ماجرا کنید . این فرد در وهله ای اول می تونه یکی از افراد خانواده ی خود شما باشه . ممکنه مادر ، پدر ، برادر و ... موافق باشه ولی سایر اعضای خانواده مخالف باشن . این فردی که موافق کار شماست می تونه نقش واسطه رو برای شما بازی کنه ، اگه با یکی از افراد فامیل راحت هستید می تونید اون رو واسطه ی خودتون قرار بدید . اگه در فامیل هم کسی رو سراغ ندارید می تونید دوست ، استاد ، ریش سفید محل ، روحانی مسجد و ... رو که خانواده ی شما بهش اعتماد دارن وارد ماجرا کنید .

بالاخره در این دنیا یه نفر هست که شما بهش اعتماد دارید و خانواده تون هم اونو قبول دارن ! همون می تونه واسطه ی ازدواج شما باشه . این فرد یا نماینده ی اون باید عضو گروه واسطه گری ازدواج خانواده برتر در پیام رسان سروش بشه . اون جا بهش میگیم که باید چکار کنه .

عده ای ممکنه حاضر نباشن هیچ کدوم از کسانی که اونو میشناسن از مشارکت شون در این طرح مطلع بشن . برای این ها چکار باید کرد ؟

این عده ، باید مدتی منتظر باشن ، برای این ها هم یه فکری دارم . بستگی داره این طرح تا چه حد و با چه سرعتی به پیش بره .

بعد از دریافت نظرات شما ، لینک فرم های اصلاح شده رو اینجا قرار میدم . نکته ی مهم و قابل اطیمنانی که در مورد این فرم ها وجود داره ، اینه که شما مجبور نیستید شماره ، آی دی تلگرام و ... رو در فرم ها وارد کنید چون راه ارتباطی شما با این طرح واسطه ای هستش که انتخاب می کنید . بنده فقط یه ایمیل و یه کد 10 رقمی از شما دریافت می کنم که ان شاء الله بعد از ازدواج برای مشورت دادن به شما ازش استفاده می کنیم .

قرار نیست وقتی ازدواج کردید شما رو رها کنیم ، شما با ارائه ی اون کد 10 رقمی و آدرس ایمیل ، از حمایت مشورتی خانواده برتری ها به صورت ویژه برخوردار خواهید شد .

همین طور قصد داریم با تشکیل گروه های شهری در پیام رسان سروش ، در بحث اشتغال و مسکن هم به شما مشورت بدیم .

نکات مهم :

1 - اگه می خواید فرم پر شده ی خودتون رو داشته باشید در سروش به صورت خصوصی ، آدرس ایمیل و کد 10 رقمی موجود در فرم تون رو بدید .

2 - در صورتی که تمایل دارید بعد ها بتونید فرم تون رو ویرایش کنید حتما باید یه جیمیل فعال داشته باشید

3 - اگه ایمیل ندارید در قسمت " رایانامه " یه عبارت فرضی ولی با ساختار ایمیل وارد کنید .

مثلا dddd@fgf.dgf

4 - آدرس ایمیل ( واقعی یا فرضی ) و کد 10 رقمی رو جایی یادداشت کنید .

5 - اگه مایل نیستید به سوالی جواب بدید در قسمت " پاسخ شما " یه علامت مثل - ، + و ... قرار بدید .

6 - دقت بفرمائید که هدف ما فقط ازدواج کردن نیست . نمی خوایم در همون سال اول به دلیل عدم آشنایی طرفین با زندگی زناشویی کار به جدایی بکشه . بنابراین فعلا فقط کاربران خانواده برتر در این طرح شرکت کنن چون بالاخره خانواده برتری ها با خوندن پست ها ، نظرات و مطالب آموزشی مختلف تجربیات خوبی در مورد زندگی زناشویی کسب کردند که بعد از ازدواج به دردشون می خوره . کاربران خانواده برتر از دختران و پسران مجرد آموزش ندیده یه سر و گردن بالاترن .

بنابراین کسانی که آموزش ندیدند حداقل یک ماه باید پست ها ، نظرات و مطالب آموزشی رو بخونن و بعد فرم پر کنن .

آدرس فرم مربوط به آقایان متقاضی شرکت در این طرح ←

آدرس فرم مربوط به خانم های متقاضی شرکت در این طرح← 

نکته :
بعد از پر کردن فرم ، در صورتی که مایل هستید فرم پر شده ی خودتون رو در سروش دریافت کنید ، کد 10 رقمی و ایمیل تون رو به صورت خصوصی در پیام رسان سروش به بنده بدید تا فرم رو در قالب پیام براتون ارسال کنم .
فرم های شما باید توسط واسطه ی شما در گروه قرار داده بشه .

آمار فرم های پر شده  :    آقا 29  و خانم 41

موفق باشید


پست واسطه های ازدواج خانواده برتر رو به واسطه هاتون معرفی کنید :


متاسفانه این طرح متوقف شد

کاربران خانواده برتر در مورد پست (طرح ازدواج خانواده برتر) ، (۲۳۸) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
واسطه گری برای ازدواج (دارای ۳۵ مطلب مرتبط)