سلام وقت بخیر

من یه سال بود که با یه آقایی آشنا بودم ولی بین مون علاقه پیش اومد بدون هیچ تصمیم خاصی امّا به دلایلی نمی شد با هم باشیم .

پس رابطه دوستان مون بواسطه عاشق شدن مون از بین رفت! دلتنگی بود و سخت بود فراموش کردن. ایشون می اومدن پیام می دادن پاک می کردن، تبریک بعضی روزهای خاص یا شماره شون رو گوشیم می افتاد. 

ولی وقتی علت رو از ایشون جویا می شدم خودش رو به اون راه می زد. در زمانی که ما با هم دو تا آشنا یا دوست معمولی بودیم و بحثی از با هم بودن نبود خیلی رفتار گرم و صمیمی داشتن. ولی بعد با وجود این کارها و پیگیری من در فضای مجازی و حتی اینکه من یه بار غرورم رو خورد کردم اظهار دلتنگی کردم و گفتن ممنون رفتار سردی دارن! 

برام جالبه این دوگانگی رفتاری! این که می دونم ایشون یه روز منو دوست داشت ولی این دوگانگی های رفتاری باعث شک من می شد که ایشون الآن واقعاً قصدش چیه؟! این پیگیری ها و از یه جهت سنگ رو یخ کردن ها! به هر حال دیشب با ایشون اتمام حجت کردم دیگه هیچ گونه پیام تبریک و غیره برای من نفرستن و کلی از احساساتی که داشتم سخت بودن این جدایی گفتم. 

ولی با خونسردی تمام رفتار کردن و یه استیکر فرستادن بنده هم بلاک کردم! ولی وقتی کسی رو دوست داری متأسفانه حتی اشتباهاتش توجیه میکنی... نمی تونی ازش متنفر باشی! من خودم رو از این رابطه بیرون کشیدم امّا قلب و احساسم پا پس میکشن! به ذهنم اومد با فرد دیگه ای آشنا بشم امّا متأسفانه راغب نیستم. 

دوست دارم زمانی که با فرد جدیدی آشنا میشم فقط برای اون باشه ذهن و قلبم. در کل ایشون دوست و احتمالا عشق دوران نوجوانی اوایل بیست سالگی من بودن و ما الآن بیست و یک ساله ایم. 

نمی خوام با روابط متعدد خودم رو بی خیال کنم. ولی با گذشت یک سال از جدایی و این رفت و برگشت ها و رفتار های متناقض این آقا برام سخت بود. واقعاً برام سوال شد آیا عشق برای مرد ها اهمیت داره؟ چرا ما آدم ها وقتی میفهمیم کسی بهمون علاقه داره حس می کنیم باید تا می تونیم بهش آزار برسونیم؟ 

نمی خوام جمع ببندم ولی اکثرا انگار این طوری شده مرد و زن های زیادی رو دیدم رفتارشون خوبه تا میبینن کسی براشون ارزش و تفاوت قائله تغییر می کنن و فکر می کنن می تونن هر کاری بکنن! جالبه!

در کل بهتره متعادل باشیم. چنین تجربه ای داشتین؟ تو این شرایط چه کاری بهتره. ممنون

 

برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
درد دل های دختران و پسران (۲۰۹ مطلب مشابه) قطع رابطه با جنس مخالف (۷۴ مطلب مشابه) شکست عشقی (۲۹ مطلب مشابه)