سلام

من دختری ۲۷ ساله هستم. چهره‌ای معمولی دارم و کارمندم. تا الآن برای ازدواج موارد زیادی بهم معرفی شده اند ولی هیچ کدوم شون هو کفو من نبودند و واقعاً شرایط خوبی نداشتند.

مثلاً آخرین موردی که اومدند آقا پسر مطلقه بودند و بعد از چند جلسه تازه به ما گفتند که تجربه‌ی ازدواج داشتند و طلبکارانه به ما گفتند که چرا از اول از ما نپرسیدید! مورد قبلی ایشون هم پسری ۳۰ ساله بودند که در جلسه‌های اول بین حرف هاشون به من حرف‌های محبت آمیز زیادی زدند ولی یک دفعه غیب شون زد و بعد با پیگیری از معرف فهمیدم که منصرف شدند و از این قضیه من یک ماه مریض شدم چون تاکنون با هیچ پسری نبودم و از هیچ پسری حرف محبت آمیز نشنیده بودم و فکر می‌کردم ایشون واقعاً به من علاقمند شدند.

راستش چند وقتیه که دیگه به ازدواج در دنیای واقعی هیچ تمایلی ندارم و در ذهنم برای خودم شوهر مورد علاقه ام را تصویر کردم و باهاش تو تخیلم حرف می زنم چون فکر می‌کنم که اون شخصی که من می خوام و اون ارتباطی که من می خوام تو دنیای واقعی وجود نداشته باشه.

به نظرتون مشکل کار من چی بوده؟ چرا پسرها اینقدر عجیب شدند؟ چرا تا الآن نشده که ازدواج موفقی داشته باشم؟ کسی هست که ازدواجش موفق باشه؟ به نظرتون سنم رفته بالا؟ 
 


برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۳۰۴ مطلب مشابه)