پس از ورود به صفحه اصلی بلاگ روی عضویت کلیک کنید. با کلیک کردن روی این کلید به صفحه ذیل منتقل خواهید شد:

 

پس از تکمیل فرم مذکور روی عضویت کلیک کنید.

توجه : نام کاربری و رمز ( کلمه عبور ) حتما باید با حروف انگلیسی و عدد باشد . مثال ← mohsen123 , ali5 , 12zahra14

پس از این مرحله برای شما ایمیلی حاوی کد تایید ثبت نام ارسال می شود که با کلیک کردن بر روی آن به صفحه اول حساب کاربری خود در بیان منتقل می شوید.

با کلیک کردن بر روی بلاگ به صفحه ثبت وبلاگ جدید ارجاع داده خواهید شد.

برای اطلاع از چگونگی ثبت وبلاگ به ثبت سایت جدید مراجعه نمایید.

توجه : در صورتی که از رایانه ی خانگی خودتان استفاده نمی کنید ، بعد از اتمام کار حتما از حساب کاربری تان خارج شویدhttp://blog.ir/process/logout

----------

موقع عضویت از ایمیل اصلی خودتون استفاده نکنید . چون در شرایطی خاص همه می تونن ایمیل شما رو ببینن . مشکلی که از این بابت ممکنه پیش بیاد اینه که عده ای ایمیل شما رو به لیست شون اضافه می کنند و بعد براتون پیام تبلیغاتی می فرستند . یا ... .

در آدرس http://bayan.ir/profile می تونید برخی از مشخصات تون رو تغییر بدید ولی امکان تغییر ایمیل وجود نداره . در واقع شناسه اصلی شما برای این که دیگران شما رو در وبلاگ خانواده برتر بشناسند همین ایمیل هستش . 

در آدرس http://bayan.ir/profile شما می تونید هر اسمی برای خودتون انتخاب کنید . در واقع همین جا ممکنه عده ای بخوان از نام شما سوء استفاده بکنن . ولی اگه موقع ارسال نظر ، پست الکترونیک رو نمایش بدید و تیک پست الکترونیک برای عموم قابل مشاهده باشد رو بزنید همه می تونن ایمیل شما رو ببینن و بفهمن که اون نظر رو شما نوشتید یا کسی که می خواد خودش رو به عنوان شما جا بزنه .


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (راهنمای عضویت در بلاگ) ، (۶۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مربوط به خانواده برتر (۵۰۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج