سلام

بعد از شکست طرح واسطه گری ازدواج و اصرار بعضی از کاربران تصمیم بر این گرفته شد که یک محدودیت غیر معمول از خانواده برتر برداشته بشه .

اون محدودیت مربوط به معرفی راه ارتباطی در بخش نظرات بود . یعنی معرفی ایمیل ، آی دی و ... در بخش نظرات ممنوع بود و در مواردی خاص این ممنوعیت رو میشد نادیده گرفت . 

با حذف مطالب رناشویی و جنسی حساسیت ها کاهش پیدا کرد و تصمیم بر این شد که در زمینه معرفی راه ارتباطی مثل وبسایت های دیگه رفتار بشه . بنابراین معرفی راه ارتباطی رو برای کسانی که عضو بیان هستند آزاد کردیم . اما ظاهرا از این موضوع سوء برداشت شده .

بنابراین لازم دیدم در این مورد توضیحاتی ارائه کنم ؛

مجاز بودن معرفی راه ارتباطی به این معنی نیست که شما به فلان کاربر بگید با این ایمیل تماس بگیر ، یا این که برای فلان کاربر نامه فدایت شوم بنویسیم و بعد بگیم می خوام بیشتر باهات آشنا بشم و ... ! . این طوری که سنگ روی سنگ بند نمیشه !!!

بنابراین هر کسی مایل هست دیگران باهاش ارتباط برقرار کنند، در ابتدا باید عضو بیان بشه ( راهنمای عضویت ) . بعدش از طریق صفحه "ثبت سایت جدید" یه وبلاگ ایجاد میکنه و بعد از تائید آدرس وبلاگ که حداکثر 24 ساعت طول میکشه  ، موقع نظر دادن در قسمت "آدرس سایت یا وبلاگ" ، آدرس وبلاگش رو انتخاب می کنه و بعد از نوشتن نظر، اون رو ارسال میکنه . اگه نخواستید کسی آدرس وبلاگ شما رو ببینه ، به جای نمایش آدرس وبلاگ ، گزینه "عدم ثبت سایت " رو انتخاب کنید . 

بعد از تائید نظر شما، اگه در قسمت " سایت یا وبلاگ" ، آدرس وبلاگ تون رو انتخاب کرده باشید ، بالای نظری که نوشتید، کنار اسم تون یه "کُره" نمایش داده میشه که هر کس روی اون کلیک کنه ، می تونه وارد وبلاگ شما بشه و در بخش نظراتش برای شما مطلب مورد نظرش رو بنویسه.


بنابراین لطفا در بخش نظرات به کسی نگید که با من تماس بگیر یا ... ، وقتی شما راه ارتباطی معرفی کردید هر کس مایل بود با شما از طریق وبلاگ یا آدرس ایمیلی که در پایین نظرتون درج می کنید، تماس خواهد گرفت . چون اگه غیر از این باشه ، خانواده برتر به سمتی حرکت خواهد کرد که شبیه سایت دوست یابی میشه .

پیشنهاد بنده اینه که از آدرس وبلاگ استفاده بفرمائید نه آدرس ایمیل .

اما یه نکته مهم :

همون طور که می دونید نظرات در خانواده برتر بعد از تائید نمایش داده میشن ، پس به این نکته توجه داشته باشید که در خانواده برتر همه قابل اطمینان نیستند و نظراتی هم داریم که به خاطر محتوای نامناسب، تائید نمیشن.

موفق باشید 


مرتبط :

صفحه معرفی دختران و پسران مذهبی به همدیگر - ۱۳۹۸

پسر خوب و سالم کجایی ؟ دقیقا کجایی؟

دختر مذهبی کجایی ، دقیقا کجایی ؟!


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۶۵) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مربوط به خانواده برتر (۵۵۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج