بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد ، اللهم عجل لولیک الفرج ، و العافیة و النصر .

با عرض سلام خدمت خواهران و برادران مومن ، و مذهبی

مومن از مذهبی مقام بالاتری داره ؛ چون در اثر تمرین و تفکر به درجاتی از ایمان هم رسیده ، چندی هست در این وبلاگ ، گاه و بی گاه به معتقدان ، بی دلیل هجوم برده شده ، مثلا شخصی قبلا پست گذاشت که دنبال بنده خاص خدا برای ازدواج هست .

عامه ی این افراد ، اشخاص مذهبی رو افرادی به دور از مطالعه و علم ، بد اخلاق و خشک میدونن
بله خشک هستند چون افراد این چنینی یاد نگرفتند در مجالس لهو شرکت کنند و به هر نا محرمی دل بدن و ازشون قلوه بگیرن ! البته باشد که نظر خدا بر نگردد .

گرچه این افراد خودشونم به خوبی میدونن که در سایر فضا های اینترنتی ، اگه یه شخص مذهبی کامنت بذاره با بدترین الفاظ رو به رو خواهد شد ، ولی خودشون نه تنها در این فضای مذهبی نظر میذارن ، بلکه نمک خورده و نمکدان میشکونند و توقع دارن طبق خواسته اون ها ، مدیر و بقیه اعضا فعالیت کنند .

این افراد به دو دسته کلی تقسیم میشن :

۱- افرادی که خودشون رو به شدت اهل مطالعه ، خرد و اندیشه میدونند

۲- افرادی که صاف و ساده میان فحاشی و بی احترامی شون رو میکنن و میرن

از آنجا که معتقدین هم از نجابت خاصی بر خوردار هستند ، سکوت به جای هم صحبتی رو پیشه کار قرار میدن ، و بزرگوارانه از کنار بی ادبی بعضی ها میگذرند . ولی از آنجا که مومن باید دفع شر کند ، و حدیث داریم که مومن زیرک است ، لازم دیدم بنده حقیر و خاک پای همه مخلصان خدا ، این پست رو بزنم تا هم اتحادی بین قشر مذکور ایجاد بشه . هم اینکه بعضی ها کمی ادب و انصاف رو در کامنت هاشون رعایت کنند .

دوستان مذهبی ، اگر در این وبلاگ ، به کامنت یا پست شما توهین شد ، ساده از کنارش نگذرید و پاسخ طرف رو در کمال قاطعیت و ادب بدید ، اگه طرف به بی ادبیش ادامه داد ، به حال خودش رهاش کنید .

" تقابل به مثل " یکی از موثر ترین راه ها برای تادیب و تنبیه یک عده خود دانشمند پندار هست ، لذا حتما شما هم در کامنت ها و پست هاتون از کلمات سنگین و علمی استفاده کنید ، تا مشخص بشه کی اهل مطالعه و علم هست ، و کی نیست .

میدون رو به هیچ عنوان خالی نکنید و بدونید اگه نیت تون الهی باشه پیش خدا ثبت و ضبط خواهد شد . اجازه مظلوم نمایی ، توهین و تهمت رو به هیچ کس ندید .

با تشکر

و السلام علی من اتبع الهدی


مرتبط:

بحث در مورد احترام به عقاید در ایران

حدود آزادی عقاید در جامعه

چند سوال برای کشف عقاید بد حجاب ها

چکار کنم که شوهرم کمی به عقاید و علایقم احترام بذاره

رها کردن دوستی که ظاهر و عقاید مناسبی نداره گناهه؟

به نظر شما حرفی که زدم و عقیده ای که دارم نادرسته؟


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۴۶) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۱۵۹ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج