سلام

احتمالا برای شما پیش اومده که وقتی با گوشی از یک وبسایت بازدید می کنید ، یک اپلیکیشن بدون اجازه ی شما شروع به دانلود میکنه .

راه حل چیه ؟

1 - نصب یک نرم افزار مدیریت دانلود مثل :

https://cafebazaar.ir/app/com.dv.adm/?l=fa

خب این چه ربطی به جلوگیری از دانلود خودکار داشت ؟!

در گوشی و رایانه وقتی نرم افزارهای مشابهی برای اجرای یک فایل نصب شده باشه ، وقتی شما می خواید اون فایل رو اجرا کنید ، ویندوز یا اندروید از شما میپرسه که با کدوم نرم افزار می خواید این فایل رو باز کنید .

از این همین ویژگی میشه استفاده کرد و جلوی دانلود خودکار اپلیکشین رو گرفت . کافیه اپلیکیشن بالا رو از بازار نصب کنید . بعد از نصب اگه در سایتی با چنین تبلیغاتی مواجه شدید ، اندروید به شما میگه که یه نرم افزار می خواد دانلود و نصب بشه ، از چه طریقی می خواید دانلودش کنید ؟! شما میگید از هیچ طریقی ! و اون پنجره رو می بندید .

2 - روش ساده تر :

استفاده از مرور گر کروم گوگل هستش که معمولا روی اکثر گوشی های اندرویدی به طور پیش فرض نصبه . این مرورگر معمولا قبل از دانلود به شما اطلاع میده و شما می تونید جلوی دانلود اپلیکیشن رو بگیرید .

3 - استفاده از آدرس زیر :

https://khbartar.blog.ir

اگه دقت کنید این آدرس یه حرف اضافه  S داره ، در بازدید از آدرس بالا نیازی به راه حل های 1 و 2 ندارید . چون در این آدرس به طور خودکار جلوی نمایش تبلیغات گرفته میشه .

با این حال چون یکی از ارکان پایداری وبسایت های مستقل ، نمایش تبلیغات هستش ، اگه مایل بودید می تونید سر جمع با صرف وقت کمتر از 30 ثانیه در 24 ساعت شبانه روز ، با کمک راه کارهای 1 و 2 به طور عادی از خانواده برتر بازدید کنید .
ولی اگه به هر دلیلی مایل به دریافت تبلیغات نیستید بهتره که از آدرس معرفی شده در راهکار 3 ، از خانواده برتر استفاده کنید .

موفق باشید


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۸) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مطالب محسن نجفی (۱۳۷ مطلب مشابه) امنیت در فضای مجازی (۵۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج