سلام
بنده پسری بین ۳۰ تا ۳۵ ساله و مجرد هستم. شاغل یکی از بهترین شرکت های دولتی با مدرک مهندسی ٬ خدمت رفته و با خانواده ای عالی از نظر سطح فرهنگی٬ اخلاقی ٬ تحصیلی و با وضع مالی متوسط رو به بالا.
نزدیک به ۳ سال ( از ابتدای ۹۳) در محیط کار رفتار و پالس های خانمی را فهمیده ام که دائما در حال چراغ سبز نشان دادن بود به قدری که هم موارد از دستم خارج شده و هم ۳ نفر از همکاران در مقاطع مختلف موضوع را حس کرده اند که آخرین مورد چند ماه گذشته بود به نحوی که برداشت همکارم هم مثل من بود . یعنی خانم علاقمنده .
از شما چه پنهان بنده هم تدریجا علاقمندش شدم. این را هم بگویم که خدا را شکر چه در محیط کار و یا دوستان موارد زیادی جهت آشنایی پیشنهاد شده و اتفاقا از طرف های مقابل ابراز علاقه هم شده اما مطلوب من نبودند.
بالاخره از طریق همان همکاری که موضوع را فهمیده بود ابراز علاقمندی کردم و درخواست آشنایی و یا حتی خواستگاری کردم تا با توجه به شرایطشان و انتخاب ایشان جلو بریم. اما جواب ها در چند مقطع که واسطه جلو رفته اینطور بوده:
ابتدا گفتند که یکسال از درسشان مانده ، بعد گفتند ببینم چی میشه ، سپس گفتند دو دل هستند و در آخر بعد ۳ ماه گفتن ضمن تایید بنده مشکلی دارند که نمی توانند ازدواج کنند. ( بماند که واسط هم بهت زده شده )
البته اینجا بود که بنده احتمال دادم واقعا مسئله ای باشه . پس از طریق یک واسط دیگر که به ایشان نزدیکتره اقدام کردم.  وقتی سال و ماه تولدشان را به واسط اول گفتند فهمیدیم که همسن هستیم ( متولد یکسال و یکماه )
اینجا بود که احتمال دادم در گذشته شان موضوعی بوده و نخواستند بگن . برای همین از واسط نزدیکتر استفاده کردم و نتیجه حاصل شد . ایشان در گذشته ازدواج نا موفقی قبل از ورود به شرکت داشته ( فقط چند ماه ) و مطلقه هستند . البته این موضوع را کسی نمی دانسته و فقط حاضر شده من را در جریان بگذاره . البته فر آیند طلاق ایشان قبل از ورود به شرکت شروع شده و ۲ ماهی هست که پرونده مختومه شده ( یعنی نزدیک ۴ سال طول کشیده ) .
البته بنده شرایط ایشان را درک کرده ام و دوست شان دارم و از نظر من مسئله ای نیست. اما باز هم جواب های دو پهلو به واسط دوم میده. که در آخرین بار گفته فعلا قصد ازدواج نداره و وقتی واسط گفته پس من ردش کنم در جواب گفته نه و باید فکر کنم.
این را هم بگویم که در این چند ماه دیداری نداشتیم و موارد از طریق واسطه ها اعلام شده. مشکل من اینه که اگر رفتارها و پالس های ۳ سال قبل علاقمندی نبوده پس چی بوده؟ حتی رفتارهای بعدی مثل اعلام طلاقشان به من که کس دیگری در جریان نیست و یا جواب های مبهم نیز موید برداشت درست از رفتارهای گذشته شان است.
اما نمیدانم چرا پس مبهم رفتار میکنه ؟ در ضمن تمام این پالس ها و چراغ سبزها زمانی بوده که پرونده ایشان در دادگاه باز بوده.

لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۳۱) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
ازدواج زنان مطلقه یا بیوه (۷۵ مطلب مشابه) رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۵۲۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج