سلام

در یه سایت این چنینی دیگه، دیدم که یکی از همکلاسی ها مذکر یه خانم متاهل در چت شخصی بهشون گفته بود ابجی. گویا همسر این خانم بعد از دیدن چت بسیار ناراحت شده بودند و گفته بودند: اگر فحش می داد بهتر از این بود که بگه آبجی، تو نمیفهمی!

یه خانم دیگری همون جا گفتند اگر پسری بهتون گفت خواهر یا آبجی فرار کنید فرار!

حالا راستش یکی از همکاران بنده هم یه باری که من اصلاً توقع نداشتم، یه کمکی می خواستند و خودشون را برادر من و منو خواهر صدا زده بودند. راستش به نظرم بکار بردن این کلمات اصلاً جا نداشت چون من واقعاً آدم معتقدی ام هر چند که کمکی ازم بر بیاد برای همه انجام میدم.

به همکاران آقا هم احترام می گذاریم و نگاه خواهرانه دارم ولی هیچ وقت بهشون نخواهم گفت برادر یا داداش! ضمن اینکه بالاخره بعضی از ما دختر ها خیلی تیز تشریف داریم.

ایشون از طریق های مختلف نشون دادند که به من توجه ویژه ای نسبت به باقی همکلاسی ها دارند. در یکی از کامنت هایم همین جا گفتم که یه جورایی به نظر میاد هوام رو دارند و بعضی اوقات غیرتی هم میشن!

راستش من رفتارهای ایشون را ندیده می گیرم چون این کارهای چیپ برای مخ زدن دخترهای ساده خوبه ولی من به مطالب مهم تری توجه دارم.

فقط الآن سؤالم اینه الآن گفتن ابجی از طرف یه پسر به یه دختر خیلی خطرناکه؟! چه منظوری پشتشه؟! من برای جلوگیری از تبعات بعدی باید چطور رفتار کنم؟ لطفاً در نظر بگیرید که ما همکاریم!


برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
رفتار شناسی پسران (۹۹ مطلب مشابه)