سلام

هر حکومت ، گروه و یا حتی شخصی ، وقتی از یک جریانی احساس خطر بکنه ، اگه توانش رو داشته باشه ، با اون جریان برخورد سخت و اگه توانش رو نداشته باشه سعی می کنه به طور نرم ، تاثیر گذاری اون جریان رو کم رنگ بکنه .

یکی از موضوعاتی که اخیرا آمریکا و اسرائیل روی اون دست گذاشتند بحث اتحاد شیعیان عراقی و ایرانی هستش که نتیجه ی اون از یک طرف شکست عوامل اون ها در سوریه ، عراق و از طرف دیگه شکوه و عظمت پیاده روی اربعین هستش .

اون دست گذاشتند روی یک موضوع مهم که سال هاست خودشون دارن تلاش می کنن اون رو کم رنگ کنن ، اونم چیزی نیست جز غیرت .

همین که از یه طرف سعی دارن مردان مسلمان رو سیب زمینی بار بیارن و از طرف دیگه برای پیشبرد اهداف شون متوسل به تحریک غیرت میشن ، نشون از سردرگمی اون هاست . نشون میده که زورشون نرسید غالب مردان مسلمان رو بی غیرت کنن .

اخیرا هم با فداکاری نظامیان در ماجرای اهواز که خودشون رو سپر بلای زنان و بچه ها کردند ، داغشون تازه شد !

برگردیم به موضوع اصلی ...

یکی از اقدامات اخیر دشمنان پخش شایعاتی مبنی بر اینه که عراقی ها برای صیغه زنان ایرانی به مشهد میرن و زنان عراقی هم در پیاده روی اربعین به صیغه ی مردان ایرانی در میان و ... !!!

همین که سعی دارن ایرانی ها و عراقی ها رو نسبت به هم بد بین بکنن ، خودش گواه تفرقه انگیز بودن این ادعاهاست .

فرض کنیم این مساله وجود داشته باشه ؛
اگه وجود داشته باشه آیا به نفع دشمن نیست که روی این مسائل سرپوش گذاشته بشه تا حسابی گندش در بیاد ؟!

چون دشمن الان می خواد که مخفیانه و مثل موریانه از درون ، جامعه رو نابود کنه ، خب وقتی این مساله فاش بشه ، طبیعتا اعتراض هایی میشه و مسئولان قضیه رو جمع می کنن و موضوع خاتمه پیدا میکنه ! آیا دشمن اینو می خواد ؟!
همین که چنین ادعاهایی رو در سطح گسترده پخش میکنن ، نشون میده که با دستان خالی دارن دروغ میگن !

وای بر اون هایی که بدون تحقیق و برای جذب فالور یا خودشیرینی چنین شایعاتی رو پخش می کنن . شما مسئول خسارت هایی هستید که به خاطر پخش این شایعات به بیت المال وارد شده .

دیدن این کلیپ رو توصیه می کنم :

صیغه خانه هایی در مشهد برای عرب ها!!
لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۰) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
کلیپ (۶۰ مطلب مشابه) مطالب محسن نجفی (۱۴۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج