فعلا به دلایلی این امکان غیر فعال شد

سلام

این یک صفحه جدید برای ارسال سوال و مطلب ، برای کاربران بیان است . تفاوت این بخش جدید از خانواده برتر با سایر قسمت های ارسال پست در این است که ؛

نظرات کاربران عضو بیان ، فورا و بدون نیاز به تائید نمایش داده خواهند شد . البته به جز مواردی که حساس تشخیص داده شوند.

بنابراین اگر نمی خواهید منتظر بمانید که نظرات اعضای بیان ، با تائید بنده نمایش داده شوند ، در بخش نظرات این صفحه ، سوال یا مطلب مورد نظر خود را ارسال بفرمائید . 

اما نظرات دریافت شده ، طبق روال معمول همراه با سایر نظراتی که نیاز به تائید دارند بازبینی می شوند و مواردی که قوانین بخش نظرات در آن ها رعایت نشده باشند ، حذف یا سانسور خواهند شد . 

اگر می خواهید سوال یا مطلب خود را از طریق این صفحه ارسال کنید باید توجه داشته باشید که ؛

در مرحله ی اول و طی مدت 30 روز ، همه ی نظرات کاربران عضو بیان بدون تائید ، در زیر پست شما نمایش داده خواهند شد و بنده طبق معمول 2 الی 3 بار در روز ، نظرات ارسال شده را به همراه نظراتی که نیاز به تائید دارند بازبینی خواهم کرد . بخش نظرات پست شما بعد از 30 روز بسته خواهد شد مگر این که پست شما طی این مدت فعال ( نظر ارسال شود ) باشد . در این صورت امکان نظر دهی به پست شما تمدید خواهد شد . 

اگر نظری را توهین آمیز تشخیص دادید کافی است در بخش نظرات صفحه " ارتباط با مدیر " ، عنوان یا شماره پست را به همراه تاریخ و ساعت ارسال نظرات توهین آمیز برای بنده بفرستید تا آن ها را بازبینی کنم . 

برای نظر دهندگان :

در صفحه ی " درباره ما " قوانین تائید نظرات درج شده ، لطفا ضمن مطالعه دقیق آن ها ، در نظر دادن آن ها را رعایت بفرمائید .

اما لازم است یک قانون به این بخش از خانواده برتر اضافه کنیم ؛

معمولا در هر جایی یک عده ی قلیلی هستند که بنا به دلایلی می خواهند نظم را به هم بزنند ، بنابراین تخلفات زیر باعث خواهد شد که متخلفان، امکان نظر دادن در خانواده برتر با اکانت شان را از دست بدهند : 

1 - توهین به مقامات رسمی کشور

2 - توهین به اسلام و سایر ادیان الهی

3 - استفاده از الفاظ رکیک به هر شکل

4 - انتشار اخباری که منبع آن معتبر نباشد . منظور از منبع معتبر ، رسانه های رسمی و قانونی کشور هستند .

5 - دعوت به خشونت طلبی و تجمعات غیر قانونی

6 - ارسال کنندگان هرزنامه ( کسانی که صرفا قصد تبلیغ سایت یا ... دارند ) 

7 - کسانی که 6 تخلف بالا را انجام نمی دهند ولی به دلیل رعایت نکردن قوانین مندرج در صفحه " درباره ما " چند بار نظرات شان سانسور یا حذف شده باشد . 

موفق باشید


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (ارسال پست مخصوص کاربران بیان) ، (۸۴) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مربوط به خانواده برتر (۵۰۷ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق