سلام

این یک صفحه جدید برای ارسال سوال و مطلب ، برای کاربران بیان است . تفاوت این بخش جدید از خانواده برتر با سایر قسمت های ارسال پست در این است که ؛

نظرات کاربران عضو بیان ، فورا و بدون نیاز به تائید نمایش داده خواهند شد . البته به جز مواردی که حساس تشخیص داده شوند.

بنابراین اگر نمی خواهید منتظر بمانید که نظرات اعضای بیان ، با تائید بنده نمایش داده شوند ، در بخش نظرات این صفحه ، سوال یا مطلب مورد نظر خود را ارسال بفرمائید . 

اما نظرات دریافت شده ، طبق روال معمول همراه با سایر نظراتی که نیاز به تائید دارند بازبینی می شوند و مواردی که قوانین بخش نظرات در آن ها رعایت نشده باشند ، حذف یا سانسور خواهند شد . 

اگر می خواهید سوال یا مطلب خود را از طریق این صفحه ارسال کنید باید توجه داشته باشید که ؛

در مرحله ی اول و طی مدت 30 روز ، همه ی نظرات کاربران عضو بیان بدون تائید ، در زیر پست شما نمایش داده خواهند شد و بنده طبق معمول 2 الی 3 بار در روز ، نظرات ارسال شده را به همراه نظراتی که نیاز به تائید دارند بازبینی خواهم کرد . بخش نظرات پست شما بعد از 30 روز بسته خواهد شد مگر این که پست شما طی این مدت فعال ( نظر ارسال شود ) باشد . در این صورت امکان نظر دهی به پست شما تمدید خواهد شد . 

اگر نظری را توهین آمیز تشخیص دادید کافی است در بخش نظرات صفحه " ارتباط با مدیر " ، عنوان یا شماره پست را به همراه تاریخ و ساعت ارسال نظرات توهین آمیز برای بنده بفرستید تا آن ها را بازبینی کنم . 

برای نظر دهندگان :

در صفحه ی " درباره ما " قوانین تائید نظرات درج شده ، لطفا ضمن مطالعه دقیق آن ها ، در نظر دادن آن ها را رعایت بفرمائید .

اما لازم است یک قانون به این بخش از خانواده برتر اضافه کنیم ؛

معمولا در هر جایی یک عده ی قلیلی هستند که بنا به دلایلی می خواهند نظم را به هم بزنند ، بنابراین تخلفات زیر باعث خواهد شد که متخلفان، امکان نظر دادن در خانواده برتر با اکانت شان را از دست بدهند : 

1 - توهین به مقامات رسمی کشور

2 - توهین به اسلام و سایر ادیان الهی

3 - استفاده از الفاظ رکیک به هر شکل

4 - انتشار اخباری که منبع آن معتبر نباشد . منظور از منبع معتبر ، رسانه های رسمی و قانونی کشور هستند .

5 - دعوت به خشونت طلبی و تجمعات غیر قانونی

6 - ارسال کنندگان هرزنامه ( کسانی که صرفا قصد تبلیغ سایت یا ... دارند ) 

7 - کسانی که 6 تخلف بالا را انجام نمی دهند ولی به دلیل رعایت نکردن قوانین مندرج در صفحه " درباره ما " چند بار نظرات شان سانسور یا حذف شده باشد . 

موفق باشید


کاربران خانواده برتر در مورد پست (ارسال پست مخصوص کاربران بیان) ، (۸۴) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مربوط به خانواده برتر (دارای ۴۹۹ مطلب مرتبط)