سلام خداوند بر دوستان خوبم

من که خیلی خوبم امیدوارم حال شما هم عالی باشهツ

هدف از گذاشتن این پست تشکیل یه گروه برای ترک گناهه. من و چند نفر از دوستان قبلا یه گروه داشتیم برای ترک خودارضایی که خوشبختانه خیلی ها استقبال کردن و تعداد کامنت ها سر به فلک کشید.

 حالا دیگه صفحه ی پست به کندی بارگزاری میشه و برای هر بار سر زدن به پست باید مدتی رو منتظر بشینیم و این موضوع برای خیلیا کلافه کننده شده ضمن اینکه اسم گروه برای خیلیا مسئله ساز بود برای همین با راهنمایی آقای نجفی تصمیم گرفتم یه گروه جدید و گسترده تر ایجاد کنم به اسم گروه ترک گناه

از اسمشم مشخصه که منظور فقط ترک گناهی مثل خودارضایی نیستش و همه میتونن به گروه بپیوندن

خوبیش هم اینه که اینجوری هم اسم گروه عوض میشه هم اینکه یه تعدادی به گروهمون اضافه میشه و پست فعال تر میشه هم اینم که مشکل بارگزاری برای مدتی حل میشه (حداقل برای یکسال )

امیدوارم این گروه براتون سرشار خیر و برکت و اتفاقات مثبت باشه ، فقط توصیه ای که به دوستان دارم:

خواهشا در کنار اسمتون یه پسوند هم بذارید تا به این ترتیب گروه بندی بشیم .

مثال:

خاکی پاکی (نویسنده ی پست)

روال کاری گروه هم به این ترتیبه که هر کس میاد روشی که برای ترک انتخاب کرده رو میگه یا راهنمایی میگیره که چجوری ترک کنه .

بعد که تصمیم گرفت، میگه که تا چه مدت متعهد میشه که سمت اون گناه نره؟ بعد هم مرتب میاد و موفقیت یا عدم موفقیت خودش در جهت ترک اون گناه رو گزارش میده و اگر لازم دونست دوباره راهنمایی میگیره تا بالاخره بتونه گناهشو ترک کنه .

به امید موفقیت همتون

خاکی پاکی دوستدار همیشگی شماکاربران خانواده برتر در مورد پست (گروه ترک گناه ツ) ، (۶۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل اعتقادی (دارای ۱۰۷۳ مطلب مرتبط)