سلام دوستان وقتتون بخیر
به لطف خدا میخوام اتفاقاتی که بعد از ترک خودارضایی برام افتاد رو بهتون بگم .
قطعا شما هم اگه به این اتفاقات خوبی که در انتظارتونه فکر کنین مسیر ترک راحت تر میشه  .  من گوش شیطون کر حدود 5 ماه هستش که پاکم  . الان بعد از گذشت این مدت خیلی اتفاقای خوبی در زندگیم افتاده .
اولین مورد اینکه آثار جسمی بدی که بر روی بدنم و ظاهرم گذاشته بود این گناه ، به لطف خدا خیلی بهبود پیدا کرده .
مثلا گودی و سیاهی چشمام تا حد زیادی خوب شده که میتونم بگم یه مدت دیگه بگذره عادی عادی میشه البته الانم خیلی کم شده به حدی که از دور اصلا معلوم نیست باید خیلی دقت کنی اونم کمی گودی چشمام و سیاهیش معلوم میشه .
یک مورد دیگه اینکه پوستم به خصوص صورتم خیلی شفاف و خوب شده ، یک اتفاق دیگه اینکه قبلا مثلا اصلا دوست نداشتم توی اینه خودمو نگاه کنم یعنی خودمو میدیدم اصلا حالم بد میشد از خودم متنفر شده بودم ، ولی الان از دیدن خودم و تغییری که کردم در آینه میبینم لذت می برم که قطعا انرژی دو چندانی رو برای ادامه مسیر بهم میده .
صورت خیلی پر شده و لپ کردم و صورتم تپل تر شده قبلا خیلی لاغر شده بود صورتم که الان خیلی عالی شده صورتم تو پر شده . وزنم قبلا حدود 66 بودم که الان دیروز خودم رو وزن کردم شده بودم 75 کیلو . علائم چاق شدن داره کم کم در من ظاهر میشه .
یکی از خاله هام خیلی از ما دوره و توی شهر دیگه ست، این عیدی که منو دیده بوده اصلا تعجب کرده بود گفت چقد خوب شدی و چاق شدی ، گفت خوب لپ کردی چی خوردی اینقدر بهت ساخته ؟! یعنی خیلی اطرافیانم هم بهم گفتن .
دوستام بهم گفتن ، قطعا اینا انرژی دو چندانی رو برای ادامه مسیر میده ، حالا از بحث جسمانیش بگذریم دیگه از تاثیرات مثبت ذهنی و روانی که هر چی بگم کم گفتم ، کلا انگاری یک آدم دیگه شدم :) امیدم به زندگی دو چندان شده :)
خلاصه شما هم به اتفاقات خوبی که در انتظارتونه فکر کنین قطعا مسیر ترکتون راحت تر میشه .  قطعا لذتی که بعد از دیدن این تغییرات در خودتون میبینین خیلی ... بیشتر از لذت آنی گناه ... هست ، اصلا قابل مقایسه نیست
این یک لذت همیشگی و عالی ، گناه ... یک لذت آنی و زود گذر ، کدومش به نظرتون خوبه؟امیدوارم حرفام کمکی کرده باشه :)
خلاصه بگم بعد از چند ماه ترک یک مسیر صعودی رو به سمت عادی شدن و عالی شدن چه جسما چه روحا طی می کنین .
علی یارتون
عیدتون مبارک :)
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۰۵۴ مطلب)
خودارضایی (۱۲۵ مطلب)
مطالب کاربران (۷۳۷ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (5 ماه بعد از ترک خودارضایی انگار یک آدم دیگه شدم) ، (۵۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓