سلام

پسری هستم که شرایط ازدواج رو دارم و میخوام ازدواج کنم اما دو تا خواهر دارم که هر دو ازدواج کردند اما شوهران بسیار بدی دارند، یعنی برای خودشون و زندگیشون خیلی خوبن ولی برای خانواده من مشکلات زیادی دارند، منظورم اینه با من و پدر و مادرم نمیسازند ( علت اختلاف رو نمیگم تا بحث طولانی نشه، هر دو دامادمون از خانواده های یه گروه از فامیلامون هستن برای همین مشکلات و اختلافات زیادی برامون بعد اینکه داماد دوم اضافه شد بوجود اومد. )

حالا مشکل من اینه که این دو تا خواهر و دامادهامون کلا چند سالیه با ما به کل قطع رابطه کردند و هیچ رفتو آمد و تماسی با هم نداریم و اگه خواستگاری و مراسمی من برای ازدواجم داشته باشم این دو تا خواهر و دامادهامون اصلا حضور نخواهند داشت.

میخواستم بدونم این قضیه چقدر مهمه برای خانواده های عروس در جواب مثبت دادن یا قبول کردن، اصل قضیه و کنار اومدن و پذیرفتن این قضیه؟ من و پدر و مادرم به آدم های خوش نام و خوش اخلاق و خوش برخورد در بین دوستان و اشنایان معروفیم ...

این موضوع رو که نمیشه پنهان کرد ، از طرفی مطرح کردنش با خانواده دختر و دختر خانم هم سخته چون بعدش کلی باید خودتت رو اثبات کنی که مشکل از تو نیستش! تازه سخته خیلی ها با این موضوع کنار بیان، نظر شما چیه؟ راه حلی دارید؟ ( دوستی و آشتی کردن با دو تا خواهر و داماد ها نه!) .


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
موانع ازدواج (۳۱ مطلب)
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۴۱۰ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (قطع ارتباط خواهرانم با ما، تاثیر روی ازدواجم داره ؟) ، (۴) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید