سلام

من یه پسر 20 ساله م، گاهی اوقات که با دوستان در مورد ازدواج و این موارد صحبت میکنیم ( سنم کمه و پختگی لازم رو ندارم و میدونم برای این صحبت ها زوده و زندگی خیلی پیچیده تر از این مسائل هست ) بیشتر اوقات با عقیده و طرز فکر من مخالفن و میگن که این جوری که تو میگی اشتباهه.

مثلا در مورد خانه داری افت میدونن که در مسائل خانه کار کنن میگن مرد هم مگه ظرف میشوره یا ... خب چرا نشوره چه عیبی داره مگه ؟ یا چه عیبی داره مثلا خونه رو جارو بکشه و کمک بکنه به زنش در مواقع بیکاری اما میگن ، دوستام میگن نه بعضی آقایون فکر میکنن زن وقتی بگیرن یعنی خدمت کار برای خونه شون گرفتن ، اگر زن شغلی نداشته باشه خب لطف میکنه یه غذای درست میکنه برامون و ... اگر هم شاغل باشه که اوضاع فرق میکنه . 

عقیده ام در مورد حجاب اینه که آزاد باشه هر چی که دوست داره بپوشه (شیک باشه ولی باز نباشه) یا در مورد دین این دیگه کاملا شخصی حتی بعد از ازدواج دوست داره عمل بکنه یا نکنه .

مثلا بعضی از آقایون رو موبایل زنشون حساسن ، من چقدر فکر کردم به این نتیجه رسیدم که اگر بخواد خیانتی صورت بگیره قطعا مقصر اصلی من هستم ، اگر زنی واقعا به مردی علاقه داشته باشه اصلا خیانت نمیکنه و از سمت مرد سردی ببینه قطعا دلشکسته میشه و احتمال داره بخواد با مرد دیگه ای رابطه ای ایجاد باشه ( به نظرم اصولا زن ها وفادار ترن)

در مورد گردش همون جوری که مرد ها دوست دارن با همجنس خودشون به گردش و یا مسافرت برن گاهی زن ها هم نیاز دارن که بدون همسر خودشون برن و با همجنس خودشون به گردش برن یا حالا به شهر دیگه یا داخل همون شهر از دیدگاه من مشکلی نداره اما دوستان مخالفن.

اینا یه مسائل کلی بود که گفتم که فکر کنم بشه تا حدی دیدگاه و عقیده من رو در این مسائل متوجه بشید. 

حالا من از شماها سوال دارم آیا این عقیده ها اشتباهه؟ نیازه که بشینم و فکر کنم در مورد عقیده هایی که دارم و تجدید نظر کنم؟

اگر اشتباهی در متن بود عذر میخوام و بابت زمانی که صرف کردید کمال تشکر رو دارم 

خیلی ممنون


کاربران خانواده برتر در مورد پست (عقایدم در مورد همسرداری اشتباهه ؟) ، (۶۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل پسران جوان (دارای ۱۳۹۶ مطلب مرتبط)
بررسی معیارهای ازدواج (دارای ۵۹ مطلب مرتبط)
قبل از ازدواج لازم است بدانید (دارای ۲۵۰ مطلب مرتبط)