با سلام خدمت تمامی اعضا

بنده تو مرحله آشنایی قبل از ازدواج هستم و شدیدا نیاز به راهنمایی شما عزیزان دارم . بنده مدت 1 ماه هست که در حال آشنایی قبل ازدواج به شکل سنتی هستم و با طرف مقابل 3 جلسه 1 و نیم ساعته صحبت کردم. 

این آقا دارای تحصیلات ارشد و کارمند ارگان دولتی هستند، از خصوصیات اخلاقی شون اینه؛

آدم بسیار صبور با آستانه تحمل بالا، فرزند خانواده کم جمعیت، آرام، کم حرف و درونگرا، سالم و صادق، دارای انعطاف و سازگاری زیاد، عاری از عصبانیت و یکدنگی، و بسیار مورد تائید اطرفیان هستند. 

از لحاظ اعتقادات و تحصیلات هم کفویت داریم. بنده هم شخصیت آروم و درونگرا و کم حرفی هستم ولی خانواده پرجمعیت و گرمی دارم. مسئله ای که برای من دغدغه شده این هست که احساس میکنم این آقا از لحاظ برون‌ریزی احساسات و داشتن هیجان، آدم ضعیفی هستند چون معیار احساسات برای من بسیار مهم هست و خودم آدم هنری با روحیات لطیف و شاعرانه هستم. 

چطور باید در ادامه جلسات راجع به این قضیه به یقین برسم و به حدش پی ببرم (لطفا مثال ها و طرح سوال های کاربردی بفرمایین).آیا زندگی با چنین افرادی یکنواخت هست؟ قصد رفتن به مشاوره قبل از ازدواج دارم.

پیشاپیش از راهنمایی کاربردی عزیزان سپاسگزارم.


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل خواستگاری (برای دختران) (۱۴۳ مطلب)
شناخت قبل از ازدواج (۵۴ مطلب)
دانستنی های قبل از ازدواج (۲۱۹ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (احساس می کنم خواستگارم در ابراز احساسات ضعیف هستند) ، (۱۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓