سلام
میخوام راستش رو بگید شماهایی که میاین پست میذارین که ختم سوره واقعه برای تمام حاجات یا میگید از این دعا و اون دعا حاجت گرفتیم راست میگید یا واسه دلخوشی امسال من میگید ؟
چرا من بعد شش سال دعا کردن و دعا و قرآن خوندن هنوز هم هیچ نتیجه ای نگرفتم مگه سوره واقعه واسه گشایش در زندگی نیست مگه ختمش خیلی مجرب نیست پس چرا من امسال دفعه دومه دارم ختمش میکنم ولی باز هم همون آش و همون کاسه ، یه بار محرم خوندم که روز اولش دوشنبه بود یه بار هم از اول جمادی الاول شروع کردم و دارم میخونم که اگه اینبار هم نتیجه نده دیگه هیچ وقت طرف دعا و قرآن نمیرم چون خسته شدم و مطمئنم خدا هم از دستم خستس .
من صفحه هایی که مال استجابت دعا بود رو تو همین وبلاگ خوندم به خدا من آدم بی حاشیه ای هستم به هیچ کس و هیچ چیز کار ندارم دلمو خیلی شکستن ولی من دل نشکستم به خاطر خدا گذشت کردم به خدا اگه بخوام زندگیمو بگم که با چه بدبختی سر شده اشک همتون در میاد .
نمیدونم چرا خدا دوستم نداره تا حالاشم که تحمل کردم به خاطر این بوده که هر وقت کم می آوردم و از همه چی خسته میشدم میرفتم غسل صبر میکردم ولی دیگه این کار هم جواب نمیده یکی بگه چه خاکی بر سر کنم ؟

برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۰۶۲ مطلب)