سلام و خسته نباشید، ببخشید چند تا سوال داشتم:

من کمتر از یک ساله که ازدواج کردم، راستش این مطلب رو که خوندمو همینطور نظر بچه ها رو، بعضی ها نمیدونم درست یا غلط گفته بودن که تحریک جنسی از طریق پا و جوراب و غیره برای مرد طبیعی هست و اگه اینطور نباشه مرد در سلامت جنسی نیست! میخواستم ببینم من در این مورد مشکل دارم؟؟! آخه چه قبل از ازدواج و چه این نزدیک به یک سال که با همسرم ازدواج کردم  از طریق پا اینطور تحریک نمیشم، از جوراب شیشه ای و غیره هم خوشم نمیاد، البته سرد مزاج نیستم و بین دو تا سه روز یک بار با همسرم نزدیکی داریم، سنم هم 26 سال هست؟(ببخشید این سوال بیشتر پزشکی بود فکر کنم)
سوال دومم هم اینه که با وجود ازدواج از درک کامل احساسات جنسی و عاطفی زنان(همسرم) آگاه نشدم! بنده قبل از ازدواج با همسرم که سه سال از من کوجکتر هست نسبت به برقراری رابطه جنسی با همسرم کشش داشتم ولی این کار رو نکردم، اون زمان زنم کمتر از من به این امر ظاهرا تمایل داشت، اما بعد از ازدواج که میلم در این یک سال نسبت بهش ثابت مونده و کم نشده، اما میل جنسی زنم بعد از ازدواج مرتب در حال افزایش بوده و زیاد شده و الان انتظار نزدیکی چند ساعته در روز رو داره! میخوام ببینم این میل افزایشی بعد از ازدواج در زنان طبیعی هست یا اینکه همسر من مشکل، البته مشکل که نه فرق داره؟!؟
البته اینو بگم که من یه مقدار در بیان این مسائل خجالتی هستم، نمیتونم از زنم مستقیم بپرسم، ولی یکی از دوستانم میگه که میل جنسی زنان دروغ هست و اونا تظاهر به لذت بردن از همسر یا جنس مخالف و ارضای جنسی خودشون دارن!!؟؟ لطفا یه جواب دقیق و واقعی به من بدید، چون اگه همسرم از رابطه جنسی با من در واقعیت لذت نمیبره و تظاهر میکنه نزدیکی باهاش دیگه برام ارزش و لذتی نداره...
پیشاپیش ممنون

برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مسائل متفرقه (۶۰۵ مطلب)