سلام

خیلی از اوقات با افراد مخالف حجاب خصوصا دختران که در فضای نت بحث می کنیم؛ دختران می گویند یعنی واقعا اینقدر پسران بی ظرفیت هستند که با 4 تا تار موی ما یا مثلا با اینکه آستین لباس ما کمی بالاتر از حد معمول باشد تحریک می شوند و به گناه می افتند؟!
حالا من می خواهم به لحاظ جسمی و فیزیولوژیکی و روانشناسی جدای از این حکم یه این مسأله شما جواب دهید که اگر پسری اهل فسق و فجور و دیدن فیلم های مبتذل و سکسی نباشد و به قول معروف چشم پاک هم باشد(چون مثلا پسری که تا حالا 100 تا فیلم سکسی دیده دیگر واقعا 4 تا تار مو برایش عادی است.) از طرفی قوای شهوانی طبیعی نیز داشته باشد یعنی در زمینه جنسی و قوای شهوانی ضعف و اختلالی نداشته باشد معمولا با چه صحنه ‌هائی تحریک می شود؟!
یعنی مثلا واقعا دیدن بخشی از موی سر یک دختر که از روسری بیرون است باعث تحریک پسر می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن دست برهنه یک دختر تا آرنج یا پائین تر از آرنج تحریک می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن صورت آرایش کرده یک دختر تحریک می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن یک دختر مانتوئی که مانتوی تنگ پوشیده و برجستگیهای بدنش مانند سینه ها نمایان است تحریک شود؟!
در هر کدام از این مثالهایی که زدم میزان تحریک چقدر است!؟ برای مثال اگر بخواهم رک و واضح صحبت کنم؛ آیا برای یک پسر سالم به لحاط جنسی و سالم به لحاظ اخلاقی اینطور است که با دیدن مثلا دست برهنه یک دختر تا آرنج یا کمتر از آن برای او نعوظ اتفاق بیفتد یا خیر؟! یا مثلا آیا با دیدن بخشی از موی سر یک دختر اینطور است که نعوظ اتفاق بیفتد یا خیر؟!
از این بالاتر آیا ممکن است میزان تحریک اینقدر شدید باشد که خدای نکرده اگر پسر آدم متقی ای نباشد به استمناء کشیده شود!؟


موضوعات مرتبط :
مسائل پسران جوان مسائل دختران جوان مسائل اجتماعی روز جامعه