سلام دوستان . من 20 ساله ا م . از 17 سالگی شروع کردم به کار کردن پارکور و  رقص هیپ هاپ .
کلا عاشق این ورزشم . این اواخر یه گروه تشکیل دادیم با بچه های پارکور کار . منتهی از اونجا که مکان مناسبی واسه تمرین نداریم میریم یه پارکی که نسبت به بقیه جاها خلوت تره تا راحت تر باشیم .

اونجا تمرین میکنیم و یه نفر هم از تمرینامون فیلم میگیره که برای گروهه. این اواخر با یه دختر خانومی دوست شم . خیلی مذهبیه اما من به دلایلی ازش خوشم اومد . وقتی فهمید پارکور بازی میکنم گفت یه جلسه میاد تمرینامون رو ببینه .

بعد از اینکه دید یهو سرد شد . با کلی اصرار از جانب من بالاخره  گفت تو داری گناه میکنی . گفتم یعنی چی ؟ گفت اون حرکات باعث میشه بدنت بیشتر به چشم میاد و نامحرم تحریک شه . و من نگاه پسرا رو زیر نظر داشم و از این حرفا .
منم عصبانی شدم و کلی با هم بحث کردیم . البته خوب هر وقت میریم پارک ممکنه یه تعداد پسر  و مردم باشن و نگاه کنن و تیکه بندازن اما خوب چاره نیست . 

ما که نمیتونیم به مردم بگیم نیان پارک ما تمرین داریم . باشگاه هم شرایطش نیست و کلا این رشته زیاد ساپورت نمیشه . از طرفی به مکان آزاد نیاز داره و خونه هم امکانش نیست . به دوستم گفتم من میرم تو یه سایت میپرسم بهت میگم .
حالا سوالم اینه اقا پسرا واقعا با دیدن این حرکات مثل غلتیدن و پشتک و اینا تحریک میشن ؟ خودم بعید میدونم آخه کلا این حرکات تم پسرونه  و اکشن داره و ناز و ادایی توش نیست .  در مورد لباس هامونم بگم که خودمم تیپم اسپرته . یعنی شلوار کتون و گشاد ، مانتو کوتاه و کلاه کپ و کتونی .
میخواستم بپرسم ببینم حق با منه یا با دوستم ؟ انجام این حرکات تو مکان های عمومی ایراد داره ؟ ا
پیشاپیش از جواباتون ممنونم . !


مرتبط :

مگه میشه پسری با یه SMS تحریک بشه؟!

کارم گناهه و دارم باعث تحریک پسرا میشم ؟

آیا واقعا مد امروزی دختران برای پسران تحریک کننده است ؟

آقایون، ممکنه زنی از نظر شما زیبا باشه ولی تحریک کننده نباشه؟

آیا کوتاه یا بلند بودن مانتو رو تحریک آقایون تاثیر داره؟

کفش پاشنه بلند خانم ها باعث تحریک آقایون میشه ؟

آیا ممکنه آقایون تو بازار تحریک بشن؟

چرا تارهای موی زن تحریک آمیزند برای مردها؟

نقش حجاب زنان در جذاب شدن آن ها برای مردان

پالس هایی که پوشش تحریک کننده برخی خانم ها به مردان میده

مردان از صدای خنده ی دختر تحریک میشن؟

تو تاکسی اگه بدنم به یه مرد بخوره اون تحریک میشه ؟

خدایا منو ببخش که با پوششم باعث تحریک آقایون می شدم

عطر زدن خانم ها و تحریک آقایان

چه حرکات و پوششی شما آقایون رو تحریک می کنه ؟

آیا پزشک با دیدن اندام من تحریک میشه ؟

چه بپوشیم که شما آقایون تحریک نشید ؟


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (پسران با دیدن حرکات یه دختر رشته پارکور تحریک میشن ؟) ، (۵۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۲۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج