سلام به خانواده برتری ها

امیدوارم هر کجا که هستید سلامت و موفق باشید، من یک سوال ازتون داشتم، می خواستم بدونم آیا میشه بدون در نظر گرفتن خانواده ازدواج کرد؟، اگه یک نفر خانواده نداشته باشه مثلا پدر و مادرش فوت کرده باشن یا خانواده خوبی نداشته باشه(بماند) و فامیل خوبی نداشته، چطوری باید خواستگاری کنه؟

مراسم ها رو برگزار و ازدواج کنه؟ دختر خانم های امروزی تا چه اندازه با این قضیه کنار میان و آیا خانواده طرف مقابل براشون مهمه؟، تا چه اندازه مهمه؟، اگه حساب آقا پسر از لحاظ شخصیتی از خانوادش جدا باشه و خانوادش هم از لحاظ فرهنگی کمی نرمال باشن، اما رابطه خوبی بین شون نباشه، دختر چه نوع واکنشی به این موضوع داره؟، آیا دوست داره با خانواده شوهرش معاشرت داشته باشه؟

اگه طرف مقابل تک فرزند باشه، مادر ساده و بی سوادی داشته باشه و هیچ گونه رابطه ای بین اعضای خانواده شوهرش نباشه، آیا این موضوع برای دختر خانمها مهمه؟، چه نوع دختری با این موضوعات کنار میاد و تو چه نوع فرهنگ، قوم و ملیتی این موضوع مطرحه؟، اگه هیچ کس نباشه چطوری میشه خواستگاری کرد و از همه به نوعی مهمتر، آیا خانواده دختر در ایران که غالبا روی تفکر و شخصیت دختر تسلط دارند با این موضوع کنار میان؟

اگه دختری پیدا بشه که با این قضیه کنار بیاد آیا میتونه خانوادش رو قانع کنه؟، آیا یک دختر امروزی میتونه تو مراسم ها، مسائل مالی و روابط با خانواده شوهر قناعت و تخفیف به خرج بده، در مورد خواهر آقا پسر چطور؟، چه نوع پسری با شرایط این خانواده کنار میاد؟، می دونم که خیلی از شماها که خانواده خوبی دارین این موضوعات رو شاید درک نکنید و حتی اگه توی این شرایط باشید مسئولیت و احساسی رو شونه تون نیست و طبیعتا خودتون رو کنار می کشید و هر کی باشه احتمالا خودش رو کنار میکشه.

اما فکر کنم جواب منطقی بهتر از سخنان قانع کننده ست، پیشاپیش مرسی از کامنت هاتون


پیشنهاد:

چطور والدینم رو راضی به ازدواج در سن 22 سالگی بکنم؟

دختر مورد علاقه م گفت دیگه فایده نداره برو پی زندگی خودت

به خاطر ارتباط پنهانی با دخترم مورد نظرم، پدرش مخالف ازدواج ماست

خانواده های ما با ازدواجمون مخالف هستند

مادرم عکس های پروفایل دختر مورد علاقم رو دیده و مخالف ازدواج ماست

مادر پسر مورد علاقم ظاهر منو نپسندید و مخالف ازدواج ماست

چکار کنم خانواده م با ازدواجم در سن پایین مخالفت نکنن

خواهران خواستگارم با ازدواج ما مخالف هستند

مخفیانه با دختر خالم برای ازدواج ارتباط دارم چون پدرامون مخالف هستند

خانواده خواستگارم با ازدواج ما مخالف هستند

مادر خواستگارم به دلیل این که بیوه هستم مخالف ازدواج ماست

با وجود مخالفت خانوادم با یه پسر کوچکتر و تحصیلات پایین تر ازدواج کردم

مخالفت مادر با ازدواج به دلیل بی پولی پدر دختر

خانوادم بشدت با ازدواج مجدد ما مخالفت میکنن

فقط به خاطر مخالفت خواهرش از ازدواج با من منصرف شدکاربران خانواده برتر در مورد پست (میشه بدون در نظر گرفتن خانواده ازدواج کرد؟) ، (۲۸) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (دارای ۴۴۹ مطلب مرتبط)