سلام و وقت بخیر

خدا تو قرآن گفته اگر شرایط ازدواج رو ندارین تقوا پیشه کنین ولی گاهی اوقات تقوا پیشه کردن به قیمت تباه شدن زندگی یک فرد تموم میشه البته از دیدگاه من .

مثلا اطرافم دختر و پسرهای خوب و نجیب و مومن زیادی رو دیدم که به علت مشکلات اقتصادی و عدم اشتغال و یا اینکه از لحاظ ظاهری مورد پسند واقع نمی شن و هزار دلیل دیگه که دست خودشون هم  نیست مجرد موندن و اتفاقا سخت گیر هم نیستند .

بعضا هم دیدم که دخترای کامل و زیبا هم ازدواج نکردن و بعضا این دختران و پسران به دلیل فشار های روحی و جنسی و عاطفی و اطرافیان دچار انزوا و افسردگی میشن ، چون به هر حال به یکی از ابتدایی ترین نیازها شون پاسخ داده نمیشه.

از اون جایی که حرف خدا حقه پس چه طور میشه هم تقوا پیشه کرد و هم مراقب جسم و روحمون باشیم؟ و واقعا این افراد چرا باید از یک زندگی آروم و خوب و بی دغدغه محروم بشن ؟ به نظر تون چه حکمتی میتونه داشته باشه ؟ من شنیدم اگه ازدواج کنی نصف دینت حفظ میشه پس چرا این فرصت در اختیار همه نیست؟ 


کاربران خانواده برتر در مورد پست (چرا امکان کامل شدن نصف دین در اختیار همه نیست ؟) ، (۳۵) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل اعتقادی (دارای ۱۰۶۵ مطلب مرتبط)
مسائل پسران جوان (دارای ۱۳۹۴ مطلب مرتبط)
مسائل دختران جوان (دارای ۲۲۵۰ مطلب مرتبط)
مسائل اجتماعی روز جامعه (دارای ۵۲۴ مطلب مرتبط)
تفکر در قرآن (دارای ۲۱ مطلب مرتبط)
تفکر در احادیث و روایات (دارای ۱۹ مطلب مرتبط)