سلام عرض میکنم خدمت اعضای گل خانواده برتر

می خواستم راجب موضوعی صحبت کنم که یکی از معضلات اجتماعی است که چرا حیای دختران و پسران ورداشته شده که البته اینم بگم که پسران از مدت ها پیش آشکار بود ولی جدیدا دخترا هم این طوری شدن تا یه چند تا مثال بزنم تا متوجه منظورم بشین .

نگاه کنید تا حالا توجه کردین که چرا پسرا تا دختری خوشگلی رو تو خیابون میبینن بهش متلک میندازن حالا ما میگیم پسر هستن و ...،  ولی جدیدا بر عکسم شده ، بخدا اگه بخوام دروغ بگم واقعا دخترا خیلی بی حیا شدن ببخشید نه با همه شونم بعضی از جامعه ، مثلا بنده عادت دارم تیپ میزنم پسرم هستم شلوار غواصی با پیرهن و کت تک قیافمم خوبه به گفته بقیه قدمم بلنده ولی نمیدونم آخه دخترایی که تو خیابونن حیاشون رو گرفتن ؟

مثلا اون باری دختره اومده میگه مستقیم نمیری منم باهات بیام ؟خب چی بهش بگم ها ؟ چی بهش بگم یا یه دختر دیگه جلو مامانم بهم شماره داد مامانم منتظر عکس العمل من بود که پارش کردم .

یا دختره رفته به دختر عمم گفته پسر داییت هست ها من می خوامش یعنی درسته ما پسرا بی حیا شدیم ولی به نسبت دخترا هم بی حیا شدن ، می خواستم ازتون نظر خواهی کنم دلیلی که این طوری شدن چیه ؟ آخه چه دلیلی داره که جامعه داره به این شکل میره که دختر بیاد به یه پسر شماره بده و راه حل این مشکل چیه ؟

لطفا به این پرسش به صورت عمومی پاسخ دهید چون واقعا خیلی ها می خوان بچه هاشونو اماده کنن تا دچار چنین چیزی نشن ولی راحش رو نمیدونن . پیشاپیش بابت نظراتتون ممنونم و لطفا بیشتر به حواستون به دخترانتون جمع باشه آخه این همه دختر که تو جامعه است آخر دختر یکی از ماهاست که داره متلک میندازه و اینم بگم که دختران شما که حضرت مریم نیستن انسانن و اشتباه میکنن.

از طولانی شدن متنم عذر خواهی میکنم

" محمد hell "


مردم در مورد این موضوع (۱۲۱) نظر داده اند، برای مشاهده بخش نظرات کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۲۰۰ مطلب) مسائل دختران جوان (۲۱۰۹ مطلب) مسائل اجتماعی روز جامعه (۴۴۹ مطلب) جهت اطلاع پدران و مادران (۸۳ مطلب)

این مطلب برای شما مفید بود؟ بله خیر