سلام

آیا اگر دختری خواستگارانی داشته باشه چه با واسطه چه خواستگار تلفنی، چه خواستگار رسمی. مجبور باشه هر سه را بررسی کنه که بهترینش رو انتخاب کنه کارش غیر اخلاقیه؟ مثلاً شما دختری باشید دارید با خواستگاری جهت آشنایی حرف می زنید و همزمان خواستگاری با واسطه پیدا می‌کنید اون هم از دید شما ایده آل و خوب میاد باید اونم بررسی کنید چون می گید آینده م هست باید حساس بهش باشم.

۱ ماه بعد خواستگاری از بستگان و یا آشنایان رسمی می خوان بیان خواستگاری پدر و مادر میگن باید اجازه بدیم بیان که بی احترامی نشه میان و این آقا هم مورد خوبی است و موقعیت خوبی داره و ایشون هم خواستگار جدی شما هستن و انتظار صحبت و بررسی دارن. در این شرایط چه می‌کنید؟ 

حال شما پسران: 

اگر شما خواستگار دختری باشید که بدونید پاک هستند و خواستگار هم زیاد داره و می دونید که الآن که شما دارید باهاش حرف می زنید جهت شناخت، ۲ خواستگار دیگه هم مثل شما در حال بررسی داره شما چه حسی پیدا می‌کنید؟ شما هم دوسش دارید واکنش شما چیه؟ 

آِیا حقش می دونید که همه رو بررسی کنه و بهترین انتخاب و داشته باشه؟ این حرکتش و منطقی می دونید و یا نه قضاوتش می‌کنید و بدتون میاد؟، کدوم؟ یا میدان و خالی نمی‌کنید و همزمان در کنار آن دو خواستگار می‌جنگید که بهترین انتخاب اون دختر بشید؟ 

دخترها، پسرها نظر بدن 


مرتبط با شناخت پسر مورد علاقه و خواستگار:

از چه راه هایی بفهمم خواستگارم شکاک هست یا نه؟

چه جوری میشه از سالم بودن یه پسر مطمئن شد؟

چطور بفهمم که پسر مورد علاقه م خلق و خوی دخترونه داره یا نه؟

چرا رفتار پسر مورد علاقه م نسبت به من سرد شده؟

چطور درجه عصبانیت خواستگارم رو بسنجم؟

چطوری می تونم بفهمم که پسر مورد علاقم شکاکه یا نه؟

دست به جیب شدن پسر در دوران آشنایی قبل از ازدواج

آداب بیرون رفتن در مرحله آشنایی قبل از ازدواج چیه؟

چطور باید حلال یا حرام خور بودن خواستگار رو تشخیص بدیم؟

چطوری میشه فهمید یه پسر احساساتی هست یا نه؟


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۳۸) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج