همگی سلام 

یه سوال میپرسم ، میدونم برای خیلی ها ممکنه مسخره یا مضحک بنظر بیاد اما متاسفانه برای خودم هنوز جای سواله ، روی سوالم بیشتر با خانوم هاست . 

من برای ازدواجم سپردم به مادرم که برام یه خانوم محجبه و ترجیحاً چادریش رو پیدا کنه، اما چیزی که همش در پس ذهنم میگذره اینه که خانوم های چادری تو خونه هم انگار چادری یا محجبه هستند! خودمم خندم میگیره حتی . یا مثلا اونا هم دل شون میخواد که زیبایی شون رو عرضه کنن به همسرشون یا نه !

برام سواله که اونا هم آیا نیاز جنسی رو در وجودشون حس میکنن یا با این قضیه چطور برخورد میکنن ، خودشونم برقراری رابطه جنسی رو دوست دارن و از اون لذت میبرن یا ففط از روی احساس وظیفه یا ترحم با همسرشون رابطه برقرار میکنن ، اونا هم مشتاقن به رابطه یا جسارتا با خودشون میگن کی تموم میشه از شرّ مردمون خلاص شیم . 

خودم بعید میدونم که اینطور باشه اما در پس افکارم این انگار حک شده که اونا رابطه جنسی رو یه کار بد میدونن ، واقعا برام جای سواله و برای همین خواستم که خانوم ها خودشون بگن که اینطوره یا نه ، نه سرکاریه نه چیز دیگه ، فقط چون کسی رو ندارم که بتونم این سوال (مضحک) رو ازش بپرسم، به محیط اینجا رو آوردم 

امیدوارم که روزی از خودش بتونم بپرسم ، ضمنا من واقعا قصد بی‌احترامی به هیچ قشری از بانوان کشورمون رو نداشتم از طرح این سوال ، اما  با تمام احترامی که برای همشون قائلم، خانوم هایی که محجبه هستن رو بیشتر میپسندم .

با احترام


کاربران خانواده برتر در مورد پست (نحوه ی برخورد دختران محجبه با مسائل زناشویی در بعد از ازدواج) ، (۴۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (دارای ۴۴۱ مطلب مرتبط)
قبل از ازدواج لازم است بدانید (دارای ۲۵۷ مطلب مرتبط)
ازدواج با دختر مذهبی (دارای ۴۷ مطلب مرتبط)