سلام
من یه دختر 20 ساله هستم. تو یه خانواده ی به نسبت مذهبی بزرگ شدم از راهنمایی اینا یاد دارم که همیشه سعی میکردم که حجابم رو رعایت کنم و رفتار های متناسب برای یه دختر داشته باشم.

من دختر شاد و خنده رویی هستم ولی همیشه سعی کردم که با نامحرم اینطور برخورد نکنم. هیچ وقت نخواستم که رفتار هایی بکنم یا لباس هایی بپوشم ( مثل ساپورت هایی که مد شده یا مانتو های جلو باز و لاک های رنگی و ... ) که تو چشم جنس مخالف بیام. یا اینکه تو دانشگاه با وجود اینکه میشه همه کار کرد اما برای خودم یه خط قرمز هایی دارم که هیچ وقت ازشون رد نمیشم. خیلی از دخترا هستن که بدون هیچ قید و بندی با پسرا دوست میشن و با هم بیرون میرن و .. با مدل مو و آرایش های آنچنانی.

اما من تا الآن با هیچ کدوم از هم کلاسای پسرم یه حرف غیر درسی هم نزدم.جالب اینه که پسرا هم از اینطور دخترا بیشتر خوششون میاد.
من از این روش زندگی کردنم پشیمون نیستم اما چیزی که فکر منو مشغول کرده اینه که احساس میکنم چون تا حالا برای هیچ کس دلبری و ... نکردم. بعدا هم تو زندگی مشترک نمیتونم برای همسرم دلبری کنم و چون با جنس مخالفی ارتباط نزدیک نداشتم و برادر هم ندارم با دنیای مردا اشنا نیستم و دیگه اینکه احساس میکنم تفکراتی مثل تفکرات من برای آدمای الآن مسخره و به قول معروف به دور از روشن فکری هست. آیا واقعا اینطوریه؟
در آخر هم اینو بگم که در سایر امور اعتماد بنفس بالایی دارم و موقعیت اجتماعی و تحصیلی نسبتا خوبی دارم.


مرتبط:


کاربران خانواده برتر در مورد پست (آیا یک دختر مذهبی بعد از ازدواج در دلبری کردن کم میاره ؟) ، (۳۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (دارای ۲۲۲۰ مطلب مرتبط)
قبل از ازدواج لازم است بدانید (دارای ۲۵۰ مطلب مرتبط)