سلام

وقتی شما به دختری پیشنهاد ازدواج بدید ، در صورتیکه موقعیت ایده آلی داشته باشید ، یا بخاطر فرار از شرایط خانواده ، یا صرفا برای ازدواج تا برای رهایی از زخم ها ، و یا بخاطر اجبار حتی به قیمت گذر از عشق خود ، با شما ازدواج کنه و شما هرگز متوجه این موضوع نخواهید شد . 

ولی وقتی دختری به شما پیشنهاد ازدواج بده ، ( به شرطی که حتی اگر موفق بودید مثلاً فلان ماشین 

مدل بالاتو رو نکنی ) ، یعنی واقعا تو رو میخواد ، بخاطر اخلاق و منش و شخصیت و گفتار و رفتار و کردار و پندار ، جسارت در لفافه ناز ، جرات با وجود نیاز ، و البته غرور حتی با ترس بر ملا شدن این راز ، دنیایی پر از پارادوکس زیبا رو رقم می زنه ، این خواستن واقعیه . 

چیکار کنم تا دختری به من پیشنهاد ازدواج بده ؟ خسته شدم از بی خواستگاری! 

پسری هستم ۲۴ ساله ، تا حالا دوست دختر نداشتم و همواره خودم رو برای همسرم نگه داشتم تا اولین بار با او هیجان قدم زدن روی برف با پای برهنه ، شوق استراحت پس از برف کنار شومینه رو تجربه کنم  ، حتی رفیق هم نداشتم ، به قول ال پاچینو اگه فردی تنها ، شما رو برای هم مسیر شدن انتخاب کرد ، بدون خیلی براش عزیز بودی که تو رو وارد تنهاییش کرد . 

من علاف نیستم ، درس و هدف و سربازی و کار و وضعیت مالی و همه چی ، اخلاق و گفتار خوب همه چی مهیاست ، و ظاهر دل نشینی دارم ، توی دانشگاه بخاطر تفکرات و صحبت هام ، محبوب و خاص به حساب میام ، بدی هایی هم دارم ، پر از احساس خالص نیستم ، خوبه مرد جسارت هم داشته باشه ، اونم دارم ، ولی خواستگار ندارم ، دوست دارم دختری به من پیشنهاد ازدواج بده  ، صورتم از خجالت سرخ بشه و مجدد پیشنهادش رو مطرح کنه بنا  به دلایلی که گفتم . 

چیکار کنم یه دختر عاشقم بشه و بیاد جلو ؟ لطفا به دور از تمسخر پاسخ بدید سوالم جدیه 


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۳۶۰ مطلب)
خواستگاری دختر از پسر (۳۷ مطلب)
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۳۷۶ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (چیکار کنم یه دختر عاشقم بشه و بیاد جلو ؟) ، (۶۵) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓