سلام دوستان

شاید مشکلی که براتون مطرح میکنم در نظرتون بچگانه و لوس بیاد، احتمالا هم حق با شما باشه، اما همین مشکل بچگانه خیلی خیلی فکرم رو مشغول کرده و کلافه شدم. 

اینکه این قضیه چطور شروع شد و اتفاقاتی که این وسط افتاده خیلی طولانیه، شاید یه روز کامل براتون تعریف کنم اما مشکلی که الان دارم اینه؛

من دانشجو هستم و عاشق یکی از دخترهای همکلاسیم، اما هیچ وقت نذاشتم این قضیه رو کسی بفهمه، با اینکه معمولا کنار من میشینن اما همیشه جلوی خودم رو گرفتم که نگاهش نکنم، چون میدونم که حتی اگه چشم تو چشم هم نشیم، خانم ها متوجه این جور نگاه ها میشن. 

اما یه روز در کلاسی که استادش خانم بود، ما پسرها تو تایم استراحت میان کلاس رفتیم بیرون و دخترها به همراه استاد تو کلاس موندن. همون موقع استاد به اون دختر گفتن که من همیشه یه نگاه خاصی به اون میکنم و مثل اینکه من اون رو ...، نمیدونم کی و چطور استاد متوجه شد و نپرسید که چطور این قضیه به گوش من رسید ... 

اما چیزی که خیلی ذهن منو مشغول کرده اینه که چه برداشتی میشه کرد از اینکه دختری که این قضیه گوشه ذهنش هست که من اون رو دوست دارم، استاتوس هایی برای من میذاره که توش از زندگی خانوادگیش، پدر مادر و خواهر و محیط داخل خونه شون و ... هست؟ 

باور کنید حالم از خودم به هم میخوره که دارم همچین سوالی میپرسم، نکنه دارم جواب محبت و اعتمادی که ایشون نسبت به من دارن و روی همین حساب این استاتوس ها رو برام میذارن با سوء تعبیر و افکاری مثل اینکه اون هم از من به نوعی خوشش میاد میدم!

اون دختر بهترین دختریه که تو تمام عمرم دیدم، خیلی مهربون و نسبت به همه کلاس خوش برخورده. خجالت زده میشم وقتی به این فکر میکنم که نکنه هیچ منظوری پشت این استاتوس ها نباشه و من دارم همچین فکر های اشتباهی از ایشون میکنم.

تو کلاس هم ایشون توجه آنچنانی به من ندارن. منم همین طوری ام نسبت به ایشون تو کلاس اما ... ، به نظرتون ممکنه اون منتظر حرکتی از من باشن که بیام جلو و قضیه رو بهشون بگم یا ... ، نمیدونم واقعا. نظر شما چیه؟


مرتبط:


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (دختر مورد علاقه م منتظر حرکتی از طرف من هستند؟) ، (۴۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
خواستگاری از دختر همکلاسی (۲۰ مطلب مشابه) ابراز علاقه برای ازدواج (۶۸ مطلب مشابه) رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۴۹۲ مطلب مشابه) نوع رفتار در دانشگاه (۱۱۰ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج