سلام

من همیشه احساس میکردم دید پسران به دختران ، دید مثبتیه و همین طور دید دختران به پسران. اما الان توی بحث بین از دختران و پسران این وبلاگ میبینم که خیلی هم درست فکر نمیکردم و بعضی ها اعتقاد دارند که جنس مخالف، سر و ته یک کرباسن و هموشون مثل همن و ... . تازه بعضی ها اعتقاد دارند که خودشون و افراد هم جنس شون خیلی خوبن و تافته جدا بافته هستند. این بی اعتمادی از کجا منشا گرفته ؟

سوال مهم من اینه که چرا این طرز تفکر رو داریم و همه رو با یه دید نگاه میکنیم ؟ مثلا همه پسرا رو به این دید نگاه میکنید که در ازدواج براشون پولدار بودن و زیبا بودن دختر خیلی مهمه و اگه دختر پولدار نباشه و زیبایی بالا نداشته باشه، پسرا قبولش نمیکنن... و بالعکس . شاید این حس به خاطر افراد اطرافتان باشد ولی مگه میشه با این دید، همه ی افراد جنس مخالف رو قضاوت کرد ؟

و چه شخصی میتونه دید شما رو به این قضیه عوض کنه ؟ ( مثلا یه پسر اگه جه ویژگی هایی داشته باشه، دخترا حساب اونو از بقیه افراد مذکر جدا میکنند؟ و بالعکس )

مقصر کیه ؟ خانواده، دولت، اقتصاد، تلگرام، یا ....


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۳۵۹ مطلب)
مسائل دختران جوان (۲۱۸۹ مطلب)
مسائل اجتماعی روز جامعه (۵۱۰ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (علت منفی نگری به جنس مخالف چیست؟) ، (۳۶) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓