خانواده برتر

انتخاب همسر و مسائل خواستگاری، مسائل دوران عقد، مسائل زناشویی و تربیت فرزند

۳۰۶ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

بده که یه دختر از مطالب خانواده برتر استفاده کنه ؟

سلام

اگه یک دختر از این سایت دیدن میکنه!!!  واز راه کارهاش استفاده کنه اشکالی داره؟ من الان 1 سالی هست از این سایت دیدن میکنم  و کلی چیز یاد گرفتم حالا  یکی از دوستام متوجه شده  کلی پشت سرم حرف زده . فلانی که این قدر  خودشو میگره ومیگه اهل دوستی نیست و کلی حرفای مزخرف دیگه ولی  برو ببین  با چه سایتی وقتشو پر میکنه  اخه مگه بعضی  مسائل رو میشه از بزرگترا بپرسی !؟ ولی اینجا به  جوابم میرسم. چرا بعضیا اینقدر عجولانه تصمیم گیری میکنند!!؟؟ و یک پرونده واسه ادم میسازن که نگو ........ 


موضوعات مرتبط :
مربوط به خانواده برتر

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۴ نظر
  • ۱۰۹۳ بازدید
  • شنبه ۳۱ خرداد ۹۳ - ۲۳:۵۹

  احساس می کنم شعله ی شهوتم خاموش شده

  سلام

  من خودارضایی می کردم و الان مدت زیادی هست که دیگه گذاشتمش کنار فکر کنم 20 و خورده ای روز میشه و احساس می کنم شعله ی شهوتم خاموش شده اما دو شب هست که همش خواب های اون جوری میبینم مثلا دیشب خواب دیدم زنا کردم و بعدش مثل سگ پشیمون بود یا شب قبلش دیدم جلوم دارن زنا می کنند و وقتی از خواب پاشدم خیلی ناراحت بودم من باید چی کار کنم که دیگه از این خواب ها نبینم ،من که دیگه نمی تونم جلوی خوابم رو بگیرم خواهشا کمکم کنید این خواب ها ذهنم رو مشغول کرده در ضمن من گاهی وقت خودم رو با زن آیندم فرض می کنمم که بغلش کردم وفقط  معاشقه داریم مثلا این  خواب ها می تونه بخاطره همین فرض های من باشه؟ 
  ممنون از همراهیتون

  موضوعات مرتبط :
  خودارضایی

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۳ نظر
  • ۱۶۰۲ بازدید
  • شنبه ۳۱ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۳

  می خوام قبل از ازدواج چند بچه رو به فرزندی قبول کنم

  سلام به همگی
  من یکی از آرزوهام تو زندگی یا بهتر بگم یکی از هدف های زندگیم این بوده که اگه قبل از 
  ازدواج از هر جهت شرایطم تکمیل بشه( که انشالله میشه) چندتا بچه رو به فرزندی قبول کنم و مثل یه پدر واقعی بزرگشون کنم.(شاید یه عده بگن به مجردا که بچه نمیدن ولی میشه شرایطشم بعدن میگم). اما بعضی وقتا با خودم فکر میکنم که اگه روزی خواستم ازدواج کنم شاید خیلی از دختر خانما نتونن با این شرایط من کنار بیان؟؟؟حالا دوست داشتم نظر خانمارو در این مورد بدونم البته اینم میدونم که این مسلئه میتونه سلیقه ای باشه ولی ممنون میشم که تک تک نظر بدین تا  یه امار کلی دستم باشه.


  موضوعات مرتبط :
  مسائل متفرقه

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۲۰ نظر
  • ۱۷۳۸ بازدید
  • شنبه ۳۱ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۲

  اگه هیچ وقت ازدواج نکنم اشکالی داره ؟

  سلام .
  میخواستم بدونم اگه هیچوقت نخواهم که 
  ازدواج/صیغه کنم و همچنین هیچ وقت دوستی از جنس مخالف نداشته باشم و هرگز به گناه هایی چون زنا و خودارزضایی روی نیاورم... تا زمانی که بمیرم....

  آیا اشکالی دارد ؟
  به مسلمانی من آسیبی وارد می شود ؟
  آیا واقعا نصف دین را از دست خواهم داد ؟در صورتی که سایر اعمال و مسائل را به جا آورده باشم ؟  
  وقتی نتوانم به احدی اعتماد کنم و بینهایت هم بددل باشم وبا توجه به این مسئله نخواهم زندگی کسی دیگر را هم خراب کنم... آیا این امر اجبار است ؟


  موضوعات مرتبط :
  مشورت در ازدواج خانم ها

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۲۷ نظر
  • ۴۱۲۶ بازدید
  • شنبه ۳۱ خرداد ۹۳ - ۰۸:۵۵

  از دوران عقد خیلی بدم میاد

  سلام خسته نباشید

   18 سالمه و از دوران عقد خیلی بدم میاد یکی از شرایط ازدواجم همینه که مدت زمانی که باید عقد باشیم نامزد باشیم بعد ازاون جشن عقد و عروسی رو یکی کنن 

  اصلا دوران عقد ضروری هستش ؟  اخه فکر میکنم یه ترس واسترس خاصی داره اگه  ضروری هستش خواهشا قانع ام کنید خیییییییلیی ممنون


  موضوعات مرتبط :
  مسائل جنسی دوران عقد مسائل رفتاری دوران عقد

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۱۵ نظر
  • ۳۴۳۸ بازدید
  • جمعه ۳۰ خرداد ۹۳ - ۱۵:۴۷

  شما با حجاب چه شکلی هستید ؟  دانلود این کلیپ


  موضوعات مرتبط :
  کلیپ

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۶ نظر
  • ۹۳۹ بازدید
  • پنجشنبه ۲۹ خرداد ۹۳ - ۱۹:۳۸

  فکر میکنم خدا دیگه توبه های منو باور نمیکنه

  دیگه خسته شدم انقدر که توبه کردم و توبه شکستم .فکر میکنم خدا دیگه توبه های منو باور نمیکنه.احساس میکنم که دیگه اراده ای در من وجود نداره.جالبه که بدونیدخیلی مذهبی ام.نماز اول وقتم ترک نمیشه تازه غالبا سعی می کنم به جماعت خونده شه.مدام ذکر میگم.مدام صلوات می فرستم .ختم چهل روزه زیارت آل یاسین و... انجام میدم.نافله صبح میخونم و خیلی کارای دیگه...ولی وقتی فکر این لعنتی میاد تو سرم دیوونه میشم به هر دری میزنم تا شرایطی ایجاد کنم و خودارضایی رو انجام بدم.دانشجوی مقطع دکتری هستم.یعنی کار برای انجام دادن زیاد دارم و بیکار نیستم.وقتی ارضا میشم مثل سگ از کارم پشیمون میشمو می شینم زار زار گریه می کنم.حاضرم با هر مردی که سر راهم قرار می گیره ازدواج کنم تا از شر این گناه خلاص بشم وانقدر به درگاه خدا شرمنده نباشم. دیگه خسته شدم.فکر میکنم خدا دیگه نگاهم نمی کنه.الان که دارم می نویسم اشکام همینطور داره رو گونه هام می غلطه و مثلا توبه کردم ولی همش از این می ترسم که دوباره توبه بشکنم.تو رو خدا همه تون برام دعا کنید.مگر خدا به دعای شما منو ببخشه . خدایا به آبروی حضرت زهرا درک درستی به پدر و مادر های ما بده تا انقدر مانع ازدواج ما در سن درست و به موقع نشن و ما جوان ها رو از شر شیطان رانده شده محفوظ بدار. از عمق وجود میگم الهی و ربی من لی غیرک... 


  موضوعات مرتبط :
  درد دل های دختران و پسران

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۲۶ نظر
  • ۲۲۴۸ بازدید
  • پنجشنبه ۲۹ خرداد ۹۳ - ۱۸:۵۶

  خواستگارم خسیسه ؟

  سلام.

  ببخشید من یک خواستگار دارم که دو جلسه آمدند و هر دو جلسه فقط یک بسته شکلات  آوردند. فکر کنم 7000 تومان هم نشه.

  این یعنی که آنها خسیس هستند؟

  بهشون جواب منفی بدم؟

  چی کار کنم به نظرتون؟ چون از خساست به شدت بدم میاد!

  سایر موارد خیلی خوبه ها. فقط همین یکی منو به شدت مردد کرده!!!


  موضوعات مرتبط :
  مسائل خواستگاری (برای دختران)

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۲۱ نظر
  • ۲۶۹۷ بازدید
  • پنجشنبه ۲۹ خرداد ۹۳ - ۱۷:۳۷

  من دختری ام که عشوه و ناز زنانه و... رو بلد نیستم

  من یه سوال در مورد رفتارم تو عقد و اوایل ازدواج دارم.

  من ادمی هم که عشوه زنانه و... بلد نیستم. خوب همیشه شنیدم که دختر مغرور باشه و ... یعنی تو دانشکده کسی رو دوست داشتم از 100 متری ش رد نمی شدم مبادا متوجه شه.

  درست یا غلط به هر صورت رفتارم با مردا سرد بوده جوری که عادتم شده و ادم صریحی هم هستم و ناز و ادا و اشاره غیر مستقیم بلد نیستم. فیلم هم غیر مال تلویزیون ندیدم که بخوام از اداهای تو فیلم ها تقلید کنم.

  نگرانم رفتارام بعد از عقد تو ذوق همسرم بزنه دوست دارم برای اون رفتارم رو عوض کنم و براش جذاب باشم.  من ادم خجالتی نیستم و به خاطر کار و رشته م با اقایون درگیر بودم ولی درمورد مسائل عاطفی و ج ن س ی نمی دونم باید با همسرم چه رفتاری داشته باشم که هم در نظرش ادم گرم و با محبتی  باشم و هم متین. مثلا ساراخانم گفته بودن تو اولین نگاه بدنت برای همسرت جوری شه که شوکه شه. ممنون می شم دوستان متاهل - چه خانم چه اقا -در این زمینه راهنمایی م کنن. چه به لحاظ رفتار چه .... . بازم مرسی.


  مرتبط :

  منظور از ناز و عشوه در رابطه جنسی

  دیدگاهتون نسبت به عشوه زن چیه؟

  نامزدم میگه بلد نیستی برام ناز و عشوه بیای

  آیا میتونم مثل یک زن واقعی ناز و عشوه داشته باشم

  شوهرم توجه چندانی به ناز و عشوه های من نمیکنه

  رموز عشوه گری و تسخیر قلب شوهر  موضوعات مرتبط :
  مسائل جنسی دوران عقد

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۸۷ نظر
  • ۷۴۱۲۳ بازدید
  • پنجشنبه ۲۹ خرداد ۹۳ - ۱۷:۳۲

  مردان چگونه به ارگاسم می رسند؟

  پدیده فعالیت جنسی در مرد ،‌پدیده ی اکتیو یا فعال هستش . در واقع مرد برای رسیدن به ارگاسم باید یک عملکرد فیزیکی داشته باشه . این عملکرد فیزیکی و بدنی باید با یک حالت روحی مناسب همراه باشه . ما می دونیم که در مردان برای این که بتونن یک رابطه ی جنسی ،‌ برقرار بکنن ، ابتدا باید از نظر روحی و روانی و از نظر شرایط محیطی آمادگی اون رابطه ی جنسی رو داشته باشند .

  مثلا اگر مردی عزادار هستش ،‌ خواه نا خواه تمایل روحی اون برای فعالیت جنسی خیلی کم هستش . افرادی که از افسردگی رنج می برند تمایل اولیه برای یک کار جنسی رو نخواهند داشت . یا کسانی که اضطراب دارند مثلا فردا می خواد امتحان بده یا یک فعالیت فکری داره .

  دوم محیط مناسب باید وجود داشته باشه ،‌ مردان برای یک فعالیت جنسی داشته باشند باید شرایط محیطی مناسب رو داشته باشند تا منجر به عملکرد عضوی بشه . یعنی مردان نمی توانند به طور معمول نعوظ داشته باشند بدون این که تصویری در ذهن خودشون ایجاد بکنن یا با چشم خودشون تصویری رو ببینند . در عکس یا فیلمی چیزی ببینند یا در مقابلشون کسی که به اون علاقه داشته باشند وجود داشته باشه .

  حالا اگه این پیش مقدمه ها وجود داشت و مرد تحریک شد ،‌ باید سیستم فیزیکی مرد هم برای عمل جنسی درست کار بکنه . یعنی هورمون های جنسی این مرد که تحت تاثیر هورمون های از غده ی هیپوفیز هستند ترشح میشن ، میان در روی بیضه اثر میذارن ،‌ در بیضه هورمون مردانه یا تستسترون ساخته میشه و بعد مرد تمایلی در اون ایجاد شه .

  اگه مردانی اختلال دارند مثلا مشکلات مغزی دارند ، غده ی هیپوفیز اونا اختلالات کارکرد مثل کم کاری هیپوفیز دارند ،‌ بخصوص در جایی که هورمون های تحریک کننده ی جنسی ترشح میشن ،‌ عملکرد جنسی مرد به مشکل بر می خورده . مثل کسانی که هیپوفیز اونا خوب کار نمی کنه ،‌ کسانی که سن بالاتری دارند و خونرسانی اونا مشکل داره ، کسانی که بیضه های کوچکی دارند و به طور مادرزادی رشد بیضه نداشتند . خب چنین کسانی نمی تونن تمایل جنسی مناسبی داشته باشند .

  اگه بالاخره تمایل جنسی ایجاد شد و فرد میل به نزدیکی داشت ،‌ باید عضو بیرونی ( آلت مردانه ) هم آمادگی داشته باشه . یادمون باشه عملکرد جنسی در یک مرد ،‌یعنی نزدیکی کردن عبارتند از نعوظ مردانه که مفهموم اون عبارتند از ،‌ اجسامی که در آلت مرد قرار دارند و حالت اسفنجی دارند . خون باید داخلشون بیاد تا آلت مردانه بزرگ بشه ،‌  مراحل بزرگ شدن رو طی بکنه . در واقع نعوظ اولیه شکل بگیره ، کمی سفت شدن  ، سفتی متوسط  و سفتی کامل برای این که بتونن دخول رو انجام بدن .

  برای این که سفتی کامل آلت در مرد ایجاد شه ، باید که سیستم خونرسانی خوب عمل بکنه ، نعوظ در یک مرد عبارت است از ورود خون به آلت مرد به اندازه ی کافی .
  حالا اگه به هر علتی خون به خوبی وارد آلت نشه . مثلا اونایی که عروق تنگی دارند مثل دیابتی ها ،‌

  خونرسانی تحت تاثیر سیستم عصبیه ، سیستم عصبی باعث میشه که رگ ها شل بشن ، باز بشن و خون کافی وارد آلت تناسلی بشه .

  حالا اگه به هر علتی رگ ها شل نشن ،‌ مثل کسانی که مضطرب هستند ، اضطراب دارند ، یه موادی ترشح می کنن که عملکرد معکوسی دارند . میان رگ هایی که به آلت میاد رو می بندند . وقتی ببندند خون خوبی به آلت نمیاد در نتیجه نعوظ خوبی هم رخ نمیده .

  آلت تناسلی مردانه مثل یه توپه ،‌ با میاد توش باد میشه ، از اون طرف باید بادی که وارد میشه خارج نشه . در خیلی از موارد مردان ، در قسمت اول مشکلی ندارند و خون به خوبی وارد آلت شون میشه ولی در قسمت دوم مشکل دارند . یعنی خون های وارد شده به طور غیر عادی خارج میشن . همون توپ رو فرض کنید . توپی که سوراخه ، با باد زدن سفت نمیشه . به این اختلال نشت وریدی میگن . یعنی خون به خوبی در داخلش نمی مونه .
  بیماری قند می تونه باعث نشت وریدی بشه . ضربات و تصادفات ناحیه لگن می تونن چنین کاری بکنن . در بعضی موارد هم علتش شناخته شده نیست و باید بررسی بشه .

  اگه همه ی این سیستم ها به خوبی کار کنند ، اون وقته که مرد می تونه دخول داشته باشه .
  خیلی ها بلد نیستند این کار رو انجام بدن ! ازدواج می کنند ،‌اصلا نمی دونه رابطه ی جنسی یعنی چی ؟ نمی دونه که در واقع دخول قرار گرفتن کجا در کجاست ؟ کدوم مسیر باید طی بشه ؟ پس آموزش می خوایم .
  ما خیلی داریم زوج هایی که میان ، مفهوم دخول رو نمی دونن . گاهی اوقات بدن ها با هم نمی سازه . یکی چاقه یکی لاغره . باید از حالت های مختلفی برای نزدیکی استفاده بکنن که بتونن تطبیق پیدا کنند .

  خیلی از خانم های ما واژینیسموس دارن ، درد دارن در ابتدای نزدیکی . به خصوص در اوایل ازدواج این مساله وجود داره و باعث میشه که اصلا اجازه ی دخول به شوهرشون رو ندن .

  حالا اگه تونست دخول رو انجام بده ، شرط کافی برای ارگاسم مرد نیست . مرد باید ،‌ در طی تحریکات جنسی ، که این تحریکات می تونه کلامی ، حرکتی و لمسی باشه . بخصوص زمانی که نوک آلت تحریک بشه . انتقال حس صورت می گیره به نواحی که فرد از نظر روحی ،‌آمادگی پیدا می کنه که به اوج لذت جنسی یا ارگاسم برسه .
  اگه این اتفاق بیافته ، بعد تازه مایع منی و اسپرم ها از کیسه ی مَنَوی خارج میشه و وارد مجرای ادراری میشه . هنوز ارگاسم رخ نداده ! باز مرد داره آماده میشه که به ارگاسم برسه .

  این لحظه اگه دیگه حداکثر تحریکات جنسی براش رخ بده که معمولا در آقایون با حرکات متناوب و پشت سر هم همراه هست . تحریکات می تونه چشمی یا لمسی هم باشه . توی این حالت لحظه ای میرسه که مرد ، هوشیاری خودش رو در حدود چند دهم ثانیه از دست میده . در اون لحظه تمام عضلات شروع می کنن به انقباضات ریتمیک پیدا کردن ، به خصوص انقباضات لگن .

  این لحظه ای هستش که مایع منی رو با جهش به سمت بیرون حرکت میدن . و این کسری از ثانیه یا ثانیه تلقی میشه که فرد به ارگاسم یا اوج لذت جنسی می رسه .
  بر خلاف خانم ها که ارگاسم اون ها میتونه متناوب و چند بار در طی یک رابطه ی جنسی رخ بده ،‌ آقایان در طول رابطه ی جنسی شون لحظات کمی از اوج لذت جنسی رو احساس می کنند !

  ممکنه یک رابطه ی جنسی براشون لذت آور باشه ، یک لذت روحی خوبی ببرن ، اما اون چیزی که ارگاسم نامیده میده ، در واقع مدت زمان کوتاهی هستش . و معمولا اگه فردی به ارگاسم برسه با مفهوم انقباضات بدن و تخلیه ی مایع منی هستش ، فاصله ی زمانی می خواد که بتونه به ارگاسم بعدی برسه ، در حالی که خانم ها می تونن ارگاسم های متعدد و پشت سر همی داشته باشند . 

  تایپ شده از روی گفتگوی رادیویی دکتر محمدرضا نوروزی با حذف و اضافات


  موضوعات مرتبط :
  ارگاسم در مردان

 • ۰ موافق ۰ مخالف
 • ۳ نظر
  • ۱۷۱۳ بازدید
  • پنجشنبه ۲۹ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۵

  برو بالا